Татуювання квіти: значення, фото, ескізи

13.09.2015

Фото татуювання квіти
Значення татуювання квіти

Чому багатьох так приваблюють татуювання кольорів ?

Якщо говорити про жіночих татуїровках. то перше що приходить в голову — це татуювання із зображенням квітів. Чим хороший цей варіант, так це тим, що в каталозі сучасного тату салону кожна пані зможе підібрати найбільш відповідний для себе вид квітки. При цьому також потрібно відзначити і те, що кожна квітка несе свій індивідуальний смисловий підтекст.

Так, наприклад, лілія завжди вважалася таким собі символом чистоти (для деяких ця квітка символізує страсну іноді навіть еротичну любов). Лотос навпаки — ніякого (принаймні, явного) відношення до кохання і почуття закоханості не має, так як символізує удачу, мир і відродження.

Деякі воліють поєднувати в композиції кілька видів квітів. Саме цей варіант тату здатний розповісти про його власника (зокрема про його майбутньому і сьогоденні) дуже багато цікавого. Ще одним безперечним перевагою тату кольорів вважається і те, що в її склад (мається на увазі до складу букета) можуть увійти абсолютно різні за своїми зовнішніми даними квіти. Вони можуть бути різними за своїм розміром, конструкції і навіть за кольором, створюючи тим самим неповторну, яскраву і дуже яскраву колірну гамму.

Татуювання з зображенням квітів дуже декоративні і чудово виглядають на тілі. Але вони можуть нести в собі ще і дуже глибокий потаємний сенс. У свідомості більшості людей квітка втілив у собі всю силу і красу природи, він виражає собою цикл від народження до життя дітонародження і смерті, квітка є символом безперервного відродження. У різних світових культурах квітам надавали певні різні утримання. Наприклад, на Сході квітка лотоса завжди мав велике духовне значення, приблизно таку ж роль на заході грає троянда. Крім цього певний сенс вкладається в одне колір і того ж квітки. Так білий — уособлює чистоту, червоний — пристрасть, при деяких обставинах, кров Христа.

Квітка у формі чаші, має пасивну роль при заплідненні завжди втілював жіноче начало.

Символізм різних кольорів сьогодні у великій мірі до кінця не відомий. Можна знайти безліч цікавих фактів, що стосуються різних кольорів в численних джерелах — від літератури і фольклору до міфології, там зберігається безліч таємниць квітів. Стародавні лікарі і знавці трав стверджують, що квіти є не тільки атрибутом для декору та прикраси життя, вони використовуються для зцілення хворих, можуть принести останню радість людині, який іде з життя.

протягом свого життя, квітка радує нас своїми неповторними формою і кольором, дарує тонкий аромат. Квіти, як жіночі імена, що стали символами краси і здоров’я, вони виражають при цьому ще й благородство, спокій, витонченість. Вони не тільки захоплювали людини у всі часи, але і самі ставали предметом уяви. Дивовижні якості квітів породили безліч міфів, переказів, легенд, де мешкають персонажі, які самі чинять як квіти, мають з ними характер.

Як і відома кожному троянда, ірис має своїм своєрідним характером, а разом з тим, сприймається як дуже глибокий символ. Вдумайтеся тільки, грецька богиня Ірис була зайнята зазвичай перенесенням жіночих душ у пекло. Природно, з тих пір як богиню наділили такими можливостями, ірис сприймається не інакше як квітка, пов’язаний зі смертю. При цьому Ірис несла і деяку частку позитиву. Вона завжди приносила радісні звістки і хороші повідомлення. Три пелюстки цієї квітки виражають віру, мудрість і мужність.

Християни сприймають три пелюстки ірису як символ Святої Трійці. Біло-блакитна кольорова гама квітки християнами завжди пов’язувалася з Дівою Марією. Архангел Гавриїл при зустрічі з Дівою Марією тримав у руці ця квітка, що виражає чистоту. Дещо по-іншому ставилися до квітки в Англії в часи середньовіччя. Він здавався втіленням гідності, і часто зображення ірису можна зустріти на особистих печатках декого з дворянок. У Франції зображення ірису потрапило в геральдичну друк десь в 5 столітті нашої ери.

Фіалка, гіацинт, нарцис — назви цих первоцвітів запозичені з грецьких міфів. Так фіалка названа по імені німфи Іо, яку пристрасно покохав Зевс. Невеликі скромні фіалки улюблені всіма і у всі часи за неповторний колір і непередаваний аромат. У середньовічній літературі до фіалку ставилися як способу вірної любові і здорового розуму. А от за часів Стародавнього Риму його громадяни вважали фіалку квіткою, використовуваним при похороні, вони уособлювали спокій. І в наш час пурпурний колір несе в собі трагічну межу.

Анемон і мак теж як би пов’язані зі смертю, зі сном. В Англії маки є символом полеглих під час останніх двох світових воєн. А анемон, як говориться в одному з грецьких міфів, що утворився зі сльози Афродіти, оплакивающей загиблого Адоніса.

Татуювання квіти: значення, фото, ескізи

З іншої грецької легенди випливає, що квітка була перетворена німфа Анемона, яку полюбив чоловік богині весни Флори, за що та перетворила німфу в чудовий весняний квітка.

У середньовічній традиції прийнято приписувати анемону зовсім інші якості, пов’язані з захистом від зла.

Прості і невибагливі квіти маргариток, пролісків або дзвіночків. Але вони були предметом натхнення багатьох представників творчої інтелігенції, всіх часів і народів. Безліч художників і поетів звеличували ці квіти, але вони мали і негативні риси в існуючій традиції. Маргаритки завжди були символом невинності. Дзвіночки символізували вірність у коханні, але могли принести нещастя, якщо їх зірвати. Також і пролісок — символ відродження природи після зимових холодів, є отруйним і приносить нещастя в дім.

Мова квітів був на озброєнні палких закоханих, коханців у часи, коли суворі закони пристойності забороняли виявляти дамі явні ознаки уваги. Букет іноді міг бути кодом, приносили важливе послання. Особливо досягли успіху вікторіанці у розвитку мови квітів. Гвоздика, первоцвіт, жимолость — могли говорити про щось особливе, присутній в тій чи іншій композиції букета. Біла гвоздика служила нотою чуттєвості, була символом кохання і сватання, вона часто використовувалася в якості весільного квітки. Гвоздика жовта була знаком відмови, а червона вказувала на хворобливу пристрасть. Жимолость говорила про вічне кохання, а її неповторний аромат навівав мрії про предмет пристрасті. Якщо надходила пропозиція прийняти букет з невеликими квітками первоцвіту, які з точки зору норвезької богині Фреї були священними, означало виникла першу любов.

Татуювання квітів дуже красиві, несуть у собі великий заряд жіночності. Вони можуть бути наділені різним змістом. Так лілія — визнаний символ чистоти, але багато вкладають в образ цієї квітки сенс еротичної любові. А ось лотос завжди висловлював у зображеннях удачу, відродження і світ. Букет на шкірі може повідати багато про людину, що несе його.

Людина, що дав обіцянку вірності першої любові може зробити тату у вигляді сирени в оточенні плюща. А сміливому і щасливому людині підійде татуювання навколо руки у вигляді орнаменту з дельфінів і квіток мадагаскарського жасмину.

Татуювання з квітів винятково різноманітні як по вибору об’єкта зображення, за смисловим навантаженням татуювання, так і за її декоративності. Також можна скласти величезну кількість різних композицій з використанням кольорів. Вони можуть бути простими у вигляді одного невеликого квітки, можуть мати значні розміри і підніматися догори. Можна припустити, що самим захоплюючим дизайном може виявитися дерево з квітками чорного, синього, червоного кольору, розпустилися на його гілках.

Значення татуювань кольорів може бути значно розширено при об’єднанні зображень квітів з зображеннями листя, які несуть своє смислове навантаження.

Короткий опис статті: татуювання квіти Чому так приваблюють багатьох татуювання квітів?
Якщо говорити про жіночих татуїровках, то перше що приходить в голову — це татуювання із зображенням квітів. татуювання квіти

Джерело: Татуювання квіти: значення, фото, ескізи

Фото татуювання квіти Значення татуювання квіти Чому багатьох так приваблюють татуювання кольорів ? Якщо говорити про жіночих татуїровках. то перше що приходить в голову — це татуювання із зображенням квітів.

Також ви можете прочитати