Композиції з квітів своїми руками. Композиції з квітів на стіл.

14.09.2015

Як створити романтичний настрій у день Святого Валентина з допомогою барвистих композицій з квітів

Композиції з квітів своїми руками. Композиції з квітів на стіл.

Композиції з квітів своїми руками. Взимку кімнатні рослини з червоними квітами радують око, дарують своє тепло і заряджають нас своєю позитивною енергією. Напередодні наступаючого свята – дня всіх закоханихТвоя I ізюминку від усього серця вітає вас і пропонує прикрасити будинок яскравими композиціями з живих квітів. Оскільки символом Дня Святого Валентина є червоне сердечко, то не дивно, що червоний колір і його відтінки у всіх запропонованих композиціях виконує соло. Створити атмосферу чудового свята в будинку допоможуть романтичні прикраси з яскраво-червоних квітів.

Святкова композиція з маків

Композиції з квітів своїми руками. Композиції з квітів на стіл.
Дуже модна композиція з маків: квіти стоять в художньому безладі. Переливаючись всіма відтінками яскраво-червоного кольору маки виграшно виглядають в квадратній вазі з прозорого скла.

Романтичні композиції у склі

Заповніть прозору скляну вазу червоною квасолею і зверху прикрасьте її червоними гвоздиками. Особливо красиво ця яскрава ваза буде виглядати на столі з червоним сервізом.Композиції з квітів своїми руками. Композиції з квітів на стіл.
Ось таким яскравим порцеляновим чайником з білими сердечками іКомпозиції з квітів своїми руками. Композиції з квітів на стіл.
яскраво-червоної чашкою у вигляді великого серця.Композиції з квітів своїми руками. Композиції з квітів на стіл.
Дуже симпатично виглядають композиція з біло-рожевих сердечок: заповніть ними скляну вазу наполовину і прикрасьте зверху живими квітами ніжно-рожевого і бузкового кольорів.Композиції з квітів своїми руками. Композиції з квітів на стіл.

Квітково-цукеркова композиція

Ви можете самі створити і поставити в центр столу оригінальну квітково-цукеркову композицію. Композиції з квітів своїми руками. Композиції з квітів на стіл.
Для цього потрібно взяти велику коробку цукерок (краще у формі сердечка) і красиво оформити її живими квітами, зробивши акцент на червоні троянди пелюстки з них. Можна її доповнити ароматичними свічками червоного і білого кольору. Композиції з квітів своїми руками. Композиції з квітів на стіл.
Або поставити поруч з нею одну товсту палаючу свічку, прикрашену яскраво-рожевими сердечками.

Незвично – червоні троянди в келиху

Дуже незвично виглядають квіти червоних троянд у перевернутих келихах – вони служать оригінальним свічником для ніжно-блакитних свічок.Композиції з квітів своїми руками. Композиції з квітів на стіл.
Ще один варіант підсвічники з квіткою живий гербери виглядає дуже романтично.Композиції з квітів своїми руками. Композиції з квітів на стіл.

Просто і мило

Якщо у вас вдома є зелені рослини в горщиках, то їх можна ось так невигадливо прикрасити за допомогою звичайних прищіпок.Композиції з квітів своїми руками. Композиції з квітів на стіл.
Залишилося тільки вирізати яскраво рожеві сердечка з картону і завзято їх вставити в нове кашпо. Або розсипати пелюстки троянд у вигляді великого сердечка, всередині якого поставити 6 плаваючих свічок.Композиції з квітів своїми руками. Композиції з квітів на стіл.
А можна створити художній безлад на столі з пелюсток троянд маленьких свічок в скляних свічниках і яскраво-червоного сердечка. Композиції з квітів своїми руками. Композиції з квітів на стіл.
Напевно ваш коханий оцінить ваші старання, і ваш романический вечеря пройде чудово. Який би ви спосіб оформлення столу композиціями з квітів своїми руками не вибрали, не забудьте приготувати на романтичну вечерю для двох якусь смачну страву і викласти його у формі сердечка, наприклад, Пхали. І навіть якщо в день всіх закоханих не буде світити сонце, то створені вами композиції соковитого червоного кольору пожвавлять ваше житло, налаштують вас і вашого коханого на романтичний лад.

Ви можете самостійно зробити більш складну квіткову композицію до дня Святого Валентина яку представить професійний флорист в даному відеоролику. Приємного вам перегляду.

Короткий опис статті: композиції з квітів своїми руками напередодні наступаючого свята – дня всіх закоханих Твоя Ізюминка вітає вас і пропонує прикрасити будинок яскравими композиціями з живих квітів. композиції з квітів своїми руками,композиції з квітів на стіл,композиції з квітів у вазі,як зробити композицію з квітів,складання композицій з квітів,настільні композиції з квітів,гарні композиції з квітів,оригінальні композиції з квітів,композиції до дня святого валентина,композиції до дня закоханих,ідеї до дня святого валентина,прикраси на день святого валентина,стіл на день святого валентина,традиції дня святого валентина,день святого валентина букети,відео день святого валентина,як відзначити день святого валентина,день святого валентина, день закоханих

Джерело: Композиції з квітів своїми руками. Композиції з квітів на стіл. Композиції з квітів у вазі. Композиції до дня святого Валентина. Композиції до дня закоханих. | Твоя Ізюминка

Як створити романтичний настрій у день Святого Валентина з допомогою барвистих композицій з квітів Композиції з квітів своїми руками. Взимку кімнатні рослини з червоними квітами радують око, дарують своє тепло і заряджають нас своєю позитивною енергією.

Також ви можете прочитати