Квіткові горщики, керамічні горщики для квітів, садові фігури

18.09.2015

Квіткові горщики, керамічні горщики для квітів, садові фігури від виробника Кераміка-Золоте

Квіткові горщики, керамічні горщики для квітів, садові фігури
Підприємство «Кераміка-Золоте» пропонує весь спектр інтер’єрної та ландшафтної квіткової кераміки з теракотової і шамотної глини. Здійснює виробництво та продаж оптом: унікальні, по своєму виконанню та дизайну, керамічні горщики для квітів і садові фігури. Компанія вже більше 11 років успішно лідирує на ринку квіткового бізнесу, завдяки якості своєї продукції, що по достоїнству оцінили як на міжнародних квіткових виставках, так і рядові квітникарі і рослинники. Квіткова кераміка, декоративні горщики і вази підлогові, садові шамотні фігури зліплені і декоровані професійними художниками-керамісти формують вручну (не лиття, не штамп, не гончарка). Техніка ручної ліпки квіткових керамічних горщиків. шамотних садових фігур, разом з ручним розписом керамічними глазур, дозволяє отримати багатий вибір фактур, сюжетів й яскравих образів, що робить наші вироби унікальними на ринку інтер’єрної та ландшафтної квіткової кераміки. Виробництво великих керамічних і шамотних горщиків з цікавим рельєфним декором для великих рослин. Ц веточные горщики стануть цікавими і незвичайними деталями вашого інтер’єру. Садові фігури, зліплені вручну з шамотної глини, відрізняються класичною простотою і суворої архитектоничностью і вишуканістю, що застосовуються для інтер’єрного та ландшафтного дизайну, чудово вписуються в будь-який сучасний інтер’єр. Асортимент квіткових керамічних горщиків для квітів, садових фігур, постійно розширюється і оновлюється, і ми завжди раді запропонувати Вам щось нове, вишукане, унікальне.

Властивості та технологія виробництва керамічних горщиків для квітів, фігур садових підприємства «Кераміка-Золоте»

Горщики квіткові «Кераміка-Золоте» застосовуються для безпосередньої посадки рослин (квітів) без додаткових контейнерів. Кожен керамічний квітковий горщик має дренажний отвір і піддон. Горщик не руйнується під впливом вологого середовища і компонентів грунту. Квіткові горщики та інша продукція «Кераміка-Золоте» пройшли випробування на використання за призначенням, є всі необхідні сертифікати та відмовні листи. Квіткові керамічні горщики та садові фігури проходять два високотемпературних випалу. спочатку – утильний (900 градусів), черепок набуває достатню міцність для подальшого декорування, потім политої випал (1100 градусів) при якому розплавляється глазур. Два випалу робить наші вироби міцними на відміну від аналогів. Залишкова пористість черепка дозволяє виводити зайву вологу з ґрунтосуміші і утримувати сприятливу вологе середовище в квітковому горщику, тривалий час, не вимагаючи частого поливу, що позитивно впливає на розвиток самої рослини (квітки). Великі горщики. садові фігури і декоративні вази, зліплені з шамотної глини, володіють високою морозостійкістю. що дозволяє використовувати їх в будь-який час року поза приміщенням. Не можна не відзначити як садові фігури у вигляді тварин, птахів, грибів, казкових персонажів, вікових ваз приваблюють погляди своєю теплотою і яскравою індивідуальністю, і будуть радувати вас десятиліттями.

Квіткові горщики, керамічні горщики для квітів, садові фігури
Як і де купити садові фігури, керамічні горщики для квітів? Як ми працюємо? Які умови?

Ми постійно розширюємо наше виробництво інтер’єрної та ландшафтної квіткової кераміки і маємо можливість організувати постачання квіткових горщиків, декоративних підлогових ваз і садових фігур оптом і в роздріб по всій Росії, а також на експорт. Гнучка цінова політика нашого підприємства дозволяє запропонувати Вам квіткові горщики і садові фігури з самим доступними цінами. які дозволяють нам конкурувати не тільки з російськими виробниками інтер’єрної та ландшафтної квіткової кераміки, але навіть з китайськими і в’єтнамськими лідерами ринку, які займаються виготовленням та оптово-роздрібної продажем квіткових керамічних горщиків. Ми поставляємо наші садові фігури і квіткові горщики оптом як магазини, поставляючи їм нашу продукцію невеликими обсягами, так і великим оптовим торговельним підприємствам, надаючи їм значні знижки та особливі умови. З березня 2014 здійснюємо роздрібні продажі. Ми можемо організувати поставку окремою машиною, залізничним транспортом (ж/д контейнер), транспортними компаніями, поштою, кур’єром по всій Росії. Доставка до транспортної компанії входить у вартість товару. Надійну решетування вантажу робимо самі, що суттєво знижує Ваші витрати по доставці. При відправці поштою Ми розробили надійний, фірмову упаковку. Продукція дуже добре і щільно упакована і нормально переносить тривалу транспортування. Працюємо по передоплаті, але не виключаємо можливість відстрочки платежу з постійними клієнтами. При виникненні яких-небудь розбіжностей за якістю (шлюб) або бою в процесі доставки, покупець надає фотографії, і ми їх замінимо з наступною партією або повернемо гроші. Купити оптом і уроздріб квіткові керамічні горщики для квітів. садові фігури. ви можете в нашому Всеросійському інтернет-магазині. Купити в роздріб в містах: Москва, Санкт-Петербург, Новосибірськ, Омськ, Ростов-на-Дону, Єкатеринбург, Волгоград, Самара і в багатьох інших містах Росії. Ми активно шукаємо нових регіональних дилерів і готові запропонувати їм цікаві умови і ціни. На сайті працює зручний, Всеросійський, оптово-роздрібний інтернет-магазин, після не складною реєстрації, в якому, ви зможете замовити, купити оптом і уроздріб: квіткові керамічні горщики для квітів або розсади, фиалочницы, великі шамотні горщики, для великих або великогабаритних рослин, унікальні, по своєму виконанню, садові фігури для дому, саду, дачі, а також керамічні свищики, скарбнички, панно.

Короткий опис статті: керамічні горщики для квітів Підприємство Кераміка-Золоте пропонує весь спектр інтер’єрної та ландшафтної квіткової кераміки з теракотової і шамотної глини. Ми здійснюємо виробництво і продаж через інтернет-магазин, оптом: Квіткові горщики, керамічні горщики, горщики для квітів, великі горщики, садові фігури, декоративні вази. Квіткові горщики, керамічні горщики, горщики для квітів, садові фігури, декоративні вази, вази, шамот, купити оптом, квіткові горщики інтернет-магазин, квіткова кераміка.

Джерело: Квіткові горщики, керамічні горщики для квітів, садові фігури від виробника Кераміка-Золоте

Квіткові горщики, керамічні горщики для квітів, садові фігури від виробника Кераміка-Золоте Підприємство «Кераміка-Золоте» пропонує весь спектр інтерєрної та ландшафтної квіткової кераміки з теракотової і шамотної глини.

Також ви можете прочитати