Квітка ромашка садова, вирощування в домашніх умовах. Лугова і польова ромашка, опис з фото.

24.09.2015

Ромашка (Сhamomile) садова, лугова, польова — опис

Квітка ромашка садова, вирощування в домашніх умовах. Лугова і польова ромашка, опис з фото.

Тип рослини: трав’яниста.

Батьківщина: Середземномор’я, Південна Африка, країни Сходу.

Ромашка – опис

Це витривалі багаторічні та однорічні трави. Вони виростають від 30 до 60 см у висоту і мають опушенную листя. Ромашка – квітка польова, і її часто можна зустріти в дикій природі на луках і полях.

  • Листяний орнамент: присутній. Листя гладка, двуперистая.
  • Цвітіння: на верхівках стебел утворюються групи маленьких квіточок, які мають схожість з маргаритками. Відтінок – білий, жовтий.
  • Аромат: квіти мають солодкий витончений запах.
  • Темп зростання: швидкий.

Ромашка – вирощування

Середовище вирощування: оранжерея, сад, домашні умови.

Догляд: якщо рослинам забезпечити відповідні умови, то вони не будуть мати потребу в уважному догляді.

Освітлення: місце розташування повинно бути сонячним, але квітка також переносить півтінь.

Тип ґрунту: піщана, бажано, щоб у складі грунту була вапно. Грунт має бути добре дренованим. Якщо в ґрунті міститься мало поживних речовин, то це не стане перешкодою для хорошого розвитку ромашок.

Полив: ромашка садова потребує регулярного поливу при жаркій погоді, особливо якщо ви вирощуєте її в горщиках.

Добрива: ромашка, вирощування якої не настільки важко, буде добре рости, якщо в грунт внести підживлення безпосередньо під час садіння. У процесі підготовки грядок можна додати компост.

Розмноження: здійснюється посадкою насіння навесні або пізно восени. Для кращого проростання насіння необхідні заморозки. Під час посіву насіння посипте їх тонким шаром грунту і рясно полийте. Перші паростки з’являться протягом двох тижнів. Відстань між рослинами повинна бути близько 30 см. Для постійного вирощування в саду достатньо буде однієї посадки. На наступний рік на цьому ж місці з’являться нові квіти.

Квітка ромашка садова, вирощування в домашніх умовах. Лугова і польова ромашка, опис з фото.

Біла ромашка на фото відображена в природному середовищі

При вирощуванні в приміщенні період проростання насіння становить від однієї до трьох тижнів. Температурний режим повинен бути в інтервалі 21-24°C. Посадку слід здійснювати за сім-вісім тижнів до очікуваних останніх заморозків. Як тільки вони пройдуть, паростки можна висаджувати в сад.

Застосування: ці квіти відмінно підходять для вирощування в контейнерах або на балконах. Ромашка, опис якої дано вище, часто застосовується для приготування відварів чи чаю. В цих цілях використовують висушені квіти. Листя вживають в їжу, вона має злегка гіркий смак.

Квітка ромашка садова, вирощування в домашніх умовах. Лугова і польова ромашка, опис з фото.

Відомі фармацевтичні властивості квітки. Відвари цих рослин полегшують болі, що виникають при розладі шлунка, а також допомагають при лікуванні зубних ран. Якщо ви будете регулярно пити настої ромашки, то ви поліпшите свою імунну систему, і не будете схильні до простуди та іншим інфекціям. Також існує думка, що горщик з квітами, розташований біля ліжка сприяє здоровому сну.

Поради та підказки по догляду: за цими квітами потрібен контроль, так як вони можуть перетворитися в бур’яни через утворення великої кількості насіння. Якщо квітучих рослин у вашому саду занадто багато, то відріжте квіти разом зі стеблами і розташуйте їх у такому місці, щоб вони висохли. Комахи, що поїдають насіння, повністю знищать їх. Якщо ви хочете, щоб цвітіння було ще рясніше, необхідно видаляти відмерлі квіти. Восени багаторічні ромашки потрібно підрізати прямо у ґрунтового покриву.

Додатково: якщо ви вибираєте ромашку для вирощування в домашніх умовах, то краще, якщо вони не будуть мати кольорів, а будуть вкриті пишним листям. Таким чином, при посадці всі поживні речовини будуть використані для розвитку кореневої системи. Мульчування грунту надасть позитивний ефект.

Найбільш широке поширення одержали наступні види цієї рослини:

лугова Ромашка – Leucanthemum vulgare

По-іншому її називають королицю. Відноситься до сімейства айстрових. Батьківщиною цього сорту є Європа і деякі райони Азії. Висота його досягає 60 см, а в ширину розростається на 30 див. лугова Ромашка має нерозгалужені стебла, що ростуть від кореневища. Листя у цієї квітки з обох сторін темно-зелена. Серединні листки зубчасті і довше верхніх.

Квітка ромашка садова, вирощування в домашніх умовах. Лугова і польова ромашка, опис з фото.

Ромашка римська (шляхетна) — Roman chamomile

Це багаторічна рослина. яке не виростає вище 30 див. Відмінно підходить для покриття порожніх ділянок землі в саду. Листя цього сорту вживають в їжу при готуванні страв з картоплі. Розмножується насінням або поділом коренів.

Квітка ромашка садова, вирощування в домашніх умовах. Лугова і польова ромашка, опис з фото.

Ромашка німецька — German chamomile

Це однорічний квітка. що у висоту досягає 50 см і має ароматні квіти. Садити насіння цього сорту варто ранньою весною на сонячному місці. Також як і ромашка біла, цей вид вимагає добре дренування ї, піщаний грунт. Бажаний рясний полив. Якщо умови занадто сухі і жаркі, то посеред дня бажано, щоб на рослини потрапляла тінь.

Квітка ромашка садова, вирощування в домашніх умовах. Лугова і польова ромашка, опис з фото.

Короткий опис статті: квіти ромашки Повні описи таких видів ромашок, як садова, німецька, лугова, римська та польова з фотографіями. Можна вирощувати ромашку в кімнатних умовах? ромашка, садова, польова, опис, фото, лугова ромашка

Джерело: Квітка ромашка садова — вирощування в домашніх умовах. Лугова і польова ромашка — опис з фото.

Ромашка (Сhamomile) садова, лугова, польова — опис Тип рослини: травяниста. Батьківщина: Середземноморя, Південна Африка, країни Сходу. Ромашка – опис Це витривалі багаторічні та однорічні трави.

Також ви можете прочитати