Самі перші весняні квіти

28.09.2015

перші весняні квіти

Скоро весна, вже з’являються перші весняні квіточки. Після довгої зими весняні квіти особливо приємні і красиві. У цій статті представлені п’ять чудових первоцвітів, які цвітуть раніше за інших весняних квітів.

Самі перші весняні квіти

Ось і прийшла весна, на додаток до ще однієї приємної теми про яскравих кольорах. пропоную Вам познайомитися з ранніми первоцвітами, які в першу чергу прокидаються з наближенням цієї чудової пори року. Після декількох місяців холодної погоди, багато людей стають чутливими до провісників весни, і хоча деякі вважають першими весняними квітами крокуси, існує безліч невеликих цибулинних рослин, квітучих ще раніше. У цих рослин зазвичай менше висота стебел і квітки меншого розміру, але при груповій посадці вони створюють такий же ефект у ландшафті, як і цибулинні рослини більшого розміру, як, наприклад, тюльпани і нарциси.

Перші весняні квіти це Хионодокса або «Слава снігів» Glory-of-the-snow (Chionodoxa luciliae). Хионодокса зустрічається в декількох колірних варіантах, але у кожного є свої особливості. Це виключно морозостійкі цибулини і їх легко вирощувати, так як вони не вимагають спеціальної уваги.Невисокі, чарівні у своїй граціозності і небесній блакиті хіонодокси зустрічаються близько танучих сніжників гір, на альпійських луках (на висоті 2 км).Цвіте красуня-хионодокса ранньою весною, протягом двох тижнів. На тонкому стеблі її квітконосу (заввишки до 15 см) розміщується близько 10-15 ширококолокольчатых, що дивляться вгору квіток (діаметром в середньому 3 см). Під час цвітіння хионодокс їх куртинка з декількох цибулин являє собою як би пишну «кошичок», наповнену витонченими квітками і підбиту їх яскравими смарагдовими листочками.

Самі перші весняні квіти

Самі перші весняні квіти

Самі перші весняні квіти
Самі перші весняні квіти

Весенник або Эрантис хиемелис (Eranthis hyemalis). Жовті чашоподібні квіти, що наповнюють повітря медовим ароматом. Поодинокі квіточки з’являються ранньою весною, часто пробиваючись крізь сніг, в оточенні витончених зелених або бронзових листя.

Самі перші весняні квіти

Ці цибулинки можуть цвісти навіть у січні.

Самі перші весняні квіти

підсніжник Звичайний (Galanthus nivalis).Всім знайома скромна невисока рослина, яка першим оживає після зими в наших садах і лісах. Спочатку випускає пару лінійного листя і незабаром зацвітає спадають білими дзвіночками. Йому не страшні ні сніг, ні зимові морози, ні весняні заморожування. І ось вже безліч білих дзвіночків прикрашають перші проталини. І це вірний знак — весна зовсім близько!

Самі перші весняні квіти

Самі перші весняні квіти

Самі перші весняні квіти

Одне з найбільш ранньоквітучих рослин, іноді пробивається крізь шар снігу. Ці дзвоникоподібні білосніжні квіточки здаються непідвладними морозної погоди.

Самі перші весняні квіти

Ірис сітчастий (Iris reticulata).Ароматні квіти зазвичай бувають фіолетового кольору, хоча зустрічаються також сорти з квітами білого, жовтого та світло-синього кольору. Листя ніжні і трав’янисті.

Самі перші весняні квіти

Ірис сітчастий належить до найбільш ранніх ирисам. Цей низькорослий вид дуже рано зацвітає. І період цвітіння триває з лютого до початку квітня.

Самі перші весняні квіти

Самі перші весняні квіти

Білоцвітник весняний (Leucojum vernum).Сімейство амариллісові. Зустрічається в природі по узліссях гірських букових лісів Центральної Європи, включаючи і Карпати. Цибулинний багаторічна рослина до 20 см заввишки. Цибулина яйцеподібна до 2 см в поперечнику. Листки широколанцетні до 25 см завдовжки, 1,2 см завширшки. Квітконоси до 30 см завдовжки. Квітки одиночні або парні, на довгих квітконіжках, з прицветным листом підставі, білі, пониклі, з приємним запахом. Пелюстки з зеленими або жовтими кінцями. Цвіте з квітня 20-30 днів. Плід — м’ясиста майже куляста трьох-гніздова коробочка. У культурі з 1420 року. Має сорти, наприклад Карпатикум (Carpaticum), більш великі, ніж дика форма, і з жовтими плямами на пелюстках.

Самі перші весняні квіти

Самі перші весняні квіти

Самі перші весняні квіти

Це були п’ять чудових первоцвітів, які цвітуть раніше за інших популярних весняних цибулинних рослин.

Короткий опис статті: весняні квіти

Джерело: перші весняні квіти

перші весняні квіти Скоро весна, вже зявляються перші весняні квіточки. Після довгої зими весняні квіти особливо приємні і красиві. У цій статті представлені пять чудових первоцвітів, які цвітуть раніше за інших весняних квітів.

Також ви можете прочитати