Холодильні камери для квітів, холодильне обладнання для квіткових магазинів.

29.09.2015

Холодильне обладнання для квітів

На сьогоднішній день жодна поважаюча себе квіткова компанія не обходиться без такого обладнання як холодильна камера для квітів. Причина проста — все намагаються максимально продовжити життя квітам. Відмінний товарний вигляд квіткової продукції дозволяє скоротити логістичні витрати і суттєво зменшити кількість забракованого товару. Нижче Ви можете прочитати — які бувають холодильні камери для квітів (холодильні вітрини для квітів).

Квіти в холодильній камері зберігають при температурі від +4 °С до +8 °С. Для підсвічування квітів у камерах використовуються лампи денного світла, які сприяють продовженню терміну життя квітів.

Камера для квітів може мати практично будь-які розміри і форму. Стіни камери для квітів можуть бути виконані з ППУ сендвіч-панелей або з склопакетів для можливості демонструвати свіжі квіти покупцям. Двері в камеру може бути одностулкової, двостулковими або відкатної. Все це дозволяє створити холодильну камеру квітів, максимально задовольняє всім вимогам замовника і дозволяє досягти максимальних продажів квітів і квіткових композицій.

Будь-які камери для квітів обладнуються холодильним моноблоком або спліт-системою в залежності від вимог замовника, конфігурацій квіткової камери і умов розміщення камери в торговому залі. Холодильну установку необхідно підібрати відповідно з обсягом та умовами використання камери для квітів. Холодильні установки для квітів мають ряд відмінностей від стандартних холодильних моноблоків і спліт-систем. Холодильне обладнання для квітів здійснюється переважно в Італії.

Для зовсім невеликих квіткових торгових точок може бути використаний холодильна шафа зберігання квітів (шафи холодильні для квітів). Він має об’єм 1400 літрів і або скляні двері купе, або глухі металеві двері (в залежності від того, чи є необхідність демонструвати квіткову продукцію). Оптимально використовувати холодильна шафа зі статичним випарником, що дозволить уникнути попадання потоків холодного повітря на продукцію і завдяки цьому довше зберігати товарний вигляд квітів. Ми готові здійснити максимальну допомогу у виборі такого обладнання, як холодильне обладнання для квіткового магазину.

Зв’яжіться з нашими фахівцями для отримання детальної консультації по установці холодильної камери для квітів, що дозволить Вам вибрати найбільш оптимальний для Вас варіант і мінімізувати витрати. Замовляйте холодильні камери для квітів у нашої компанії і Ви не будете розчаровані в якості.

Короткий опис статті: холодильне обладнання для квітів Холодильне обладнання для квітів холодильне обладнання для квітів, холодильне обладнання для зберігання квітів, ціни на холодильне обладнання для квітів, купити холодильне обладнання для квітів, вартість холодильного обладнання для квітів

Джерело: Холодильні камери для квітів, холодильне обладнання для квіткових магазинів.

Холодильне обладнання для квітів На сьогоднішній день жодна поважаюча себе квіткова компанія не обходиться без такого обладнання як холодильна камера для квітів. Причина проста — все намагаються максимально продовжити життя квітам.

Холодильні камери для квітів, холодильне обладнання для квіткових магазинів. квітів холодильне обладнання

Також ви можете прочитати