Світяться квіти . Купити Noxton.Net

29.09.2015
Світяться квіти . Купити Noxton.Net світяться квіти

Світяться квіти
СВІТЯТЬСЯ КВІТИ — ЯК використовувати СВІТИТЬСЯ ФАРБУ НОКСТОН НА ПРАКТИЦІ

Живі квіти і рослини – невід’ємний атрибут будь-якого свята, обов’язкова і незамінна частина будь-якого, навіть самого вишуканого подарунка. І зробити цю частину ще більш привабливою і такою, що запам’ятовується допоможе світна фарба від Noxton, завдяки якій букет або окремий квітка стануть абсолютно неповторними в темний час доби. Світяться квіти – ще одна цікава розробка копанні Noxton в області нових технологій.

Світяться в темряві квіти створити досить просто — весь секрет в світному складі, приготувати який не складе праці будь-якому споживачеві. Працює речовина (люмінофор ТАТ 33) додається в спеціально підібрану водну дисперсію — це і є самосвітний склад, що надає ефект світіння пофарбованим квітам.

Люмінесцентну фарбу з однаковим успіхом можна використовувати як живих, так і на зрізаних кольорах, фарба не робить ніякого впливу на тривалість життя квітки завдяки своїм високим екологічним показникам. Це одна з переваг люминофорной фарби Noxton в порівнянні з світиться гелем для квітів. оскільки наш світиться склад володіє паропроникністю, що дозволяє квітці вільно дихати, не обмежуючи термін його життя.

Існує кілька способів нанесення на квітку світиться фарби — квітка можна фарбувати повністю або просто створювати світлові контури, лінії на пелюстках або стеблах квітки. Є також кілька методів нанесення люмінесцентної фарби, що дозволяє надавати квітці більш або менш яскраве нічне світіння, залишаючи при цьому квітка без будь-яких видимих відмінностей у світлий час доби. Витрата високоякісної світиться фарби від компанії Нокстон Вас приємно здивує: з 1 літра самосветящейся фарби можна надати автономне світіння 1 – 1,5 тисячі квіток, т. о. рентабельність бізнесу складе більше 100%. Світяться квіти – новий перспективний напрямок в квітковому бізнесі, яке приверне увагу будь-якого клієнта Вашого квіткового магазину.

Наводимо коротку інструкцію, як зробити світяться квіти своїми руками:

1. Світиться фарбу для квітів від компанії Нокстон слід ретельно перемішати до однорідного стану.

2. Люмінесцентну фарбу слід наносити на поверхню квітки, бутони, пелюстки або стебла за допомогою пульверизатора або пензля.

Важливо відзначити, що біла або світла підкладка посилює світіння люминофорной фарби, тому ефект світіння буде більш яскраво вираженим на світлих кольорах.

Наші фахівці рекомендують наносити емаль в 1-2 шари і не завдавати світиться фарбу повністю на всі пелюстки живих квітів. Таку пораду викликаний потребою рослини у світі для забезпечення виконання функції фотосинтезу.

3. Пофарбовані бутони не повинні стикатися один з одним до повного висихання фарби на світяться кольорах.

4. Після виконання цих нескладних рекомендацій будь-який відвідувач Вашого квіткового магазину може купити світяться квіти. Додатковим рекламним ходом можуть стати базові характеристики фарби — здатність люмінофора забезпечувати самосвечение протягом 200 років і тривалий (8-12 годин) світіння після зарядки.

Ви можете вже зараз купити світиться фарбу для квітів від фірми — лідера Нокстон.

Радимо звернути увагу на додаткову інформацію по нашій люминофорной фарбі та її переваги .

Додаткові матеріали по квітковому бізнесу: штучні світяться квіти. як зробити світяться квіти своїми руками, придбати що світиться гель для квітів. особливості використання та характеристики люмінесцентної фарби для квітів.

Дмитро Ростов, менеджер компанії Noxton Technologies

Короткий опис статті: світяться квіти Світяться в темряві квіти — новий напрямок компанії Нокстон. Звучить неймовірно, але насправді все дуже просто з нашим люмінофором ТАТ 33. світяться квіти, квітка, що світиться, світяться квіти в темряві світяться квіти як зробити, як зробити світиться квітка, купити світяться квіти, світиться гель для квітів, квітковий бізнес, світяться наклейки на квіти, світна фарба для квітів, світиться біогель для квітів.

Джерело: Світяться квіти | Купити на Noxton.Net

Світяться квіти СВІТЯТЬСЯ КВІТИ — ЯК використовувати СВІТИТЬСЯ ФАРБУ НОКСТОН НА ПРАКТИЦІ Живі квіти і рослини – невідємний атрибут будь-якого свята, обовязкова і незамінна частина будь-якого, навіть самого вишуканого подарунка.

Також ви можете прочитати