Цибулинні квіти:

29.09.2015

Цибулинні квіти:

Цибулинні квіти: замовте каталог і створіть сад мрії

Цибулинні квіти – одні з найпопулярніших рослин у садівників. Цибулинні квіти здатний виростити без праці навіть початківець садівник. Їх агротехніка дуже проста і як правило, всі що потрібно для посадки цибулинних квітів і цибулинних рослин – це правильно вибрати місце посадки: сонце, півтінь або тінь. Але і тут не буває ніяких труднощів, купуючи цибулинні квіти поштою, ви отримуєте їх упаковані з обов’язковою короткою анотацією або картинками, де зазначено будь розташування воліє дане цибулинна рослина, на яку глибину садити цибулину, якої висоти виросте рослина і коли цибулина цвіте. Тому все що вам потрібно – це вирішити, як ви будете садити куплені і отримані поштою цибулинні квіти. І тут все залежить тільки від вашої фантазії.

Цибулинні квіти:

Коли потрібно купити цибулинні

Якщо ви вирішили купити цибулинні. запам’ятайте, що купівля цибулинних квітів по каталогу з доставкою цибулинних поштою відрізняється від покупки цибулинних квітів в магазині. Замовити і, відповідно, купити цибулинні поштою потрібно заздалегідь, щоб до сезону посадки ви вже отримали посилку з вибраними вами сортами.

Всі цибулинні квіти і цибулинні рослини можна розділити на 3 групи:

— весняні цибулинні;

— осінні цибулинні;

— позасезонні цибулинні.

Весняні цибулинні квіти саджають навесні, а цвітуть вони влітку і восени. До весняних цибулинних відносяться: гладіолуси, жоржини, бегонії та інші цибулинні рослини. Осінні цибулинні квіти садять восени, а цвітуть вони наступної весни. До осінніх цибулинним відносяться: тюльпани, нарциси, гіацинти, імператорські рябчики, декоративні луки, мускарі та інші. Позасезонні цибулинні садять як навесні, так і восени. Відповідно при посадці навесні позасезонні цибулинні цвітуть в той же рік, а при посадці восени – на наступний. Найбільша група позасезонних цибулинних – лілії .

Поетом кожен рік ми, Торговий дім «Сад Мрій», випускаємо 2 каталогу: каталог цибулинних «Весна» та каталог цибулинних «Осінь». Каталог цибулинних «Весна» містить широкий асортимент весняних цибулинних (гладіолуси, жоржини, бегонії, а також лілії та інші цибулинні і багаторічні квіти) і розсилається восени з тим, щоб протягом осені та зими ви могли не поспішаючи вибрати і купити цибулинні і отримати їх поштою навесні до початку посадки. Каталог цибулинних «Осінь» містить широкий асортимент осінніх цибулин квітів (тюльпани, нарциси, гіацинти, рябчики, декоративні луки, мелколуковічние і лілії) і розсилається в кінці квітня – початку травня. Тут у вас вже не так багато часу для того, щоб купити цибулинні. Як правило замовити цибулинні можна до середини серпня, а з другої половини серпня цибулинні вже розсилаються поштою. Замовити каталог «Сад Мрії» — ви можете абсолютно безкоштовно.

І звичайно самий повний асортимент цибулин ви завжди знайдете в нашій інтернет-магазин «Сад Мрій». Тому якщо ви вирішили купити цибулинні, наш вам порада, не чекайте коли ми надішлемо вам поштою каталог цибулинних квітів – заходить в інтернет-магазин «Сад Мрії» — асортимент цибулин і багаторічників тут вище, зробити замовлення в інтернет-магазині швидше, так і спеціальні пропозиції, ексклюзивні новинки і розпродажі ви можете знайти тільки у нашому інтернет-магазині.

Цибулинні квіти:

Цибулинні квіти поштою – що вибрати

Як ми вже писали, всі цибулинні квіти можна розділити на 3 групи: весняні цибулинні (гладіолуси, жоржини, бегонії та інші); осінні цибулинні (тюльпани, нарциси, гіацинти, крокуси, рябчики. декоративні луки і мелколуковічние) і позасезонні цибулинні (лілії, ранункулюс та інші). Але кожна група цибулинних містить у собі квіти різної висоти, різних декоративних якостей і різних термінів цвітіння і щоб вам було простіше замовити і купити квіти поштою, нижче ми дамо основні характеристики найбільш часто замовляються цибулинних квітів поштою.

Весняні цибулинні

Гладіолуси

Гладіолуси цвітуть практично в кожному саду, тому замовити цибулини гладіолусів треба обов’язково. Тим більше що кожен рік з’являються все нові і нові сорти гладіолусів. Самої різного забарвлення, крупноквіткові і гофровані, високі і низенькі, – гладіолуси будуть чудово виглядати і в одиночних посадках, і на клумбах, і в змішаних міксбордерах, і у вазонах і контейнерах. І звичайно в зрізку – гладіолус один із найпопулярніших кольорів для осінніх букетів, а вже маленький першокласник з величезним букетом розкішних гладіолусів – це «класика жанру».

Крупноквіткові гладіолуси – це як раз ті самі, гладіолуси розкішні, які ми звикли бачити в наших садах і букетах на перше вересня. Крупноквіткові гладіолуси — рослини висотою від 100 до 150 см, з квітками трикутної форми діаметром 10-18 см і висотою суцвіття 40-50 див. Квітки можуть бути найрізноманітнішого забарвлення. Саме підходяще місце для великоквіткових гладіолусів – великий парадний міксбордер.

Гофрований гладіолус – навіть один, це вже справжній пишний букет, а якщо гофрованих кілька гладіолусів — це справжній феєрверк кольорів. Екзотичні забарвлення, сильно гофровані краї квіток, дуже щільна бархатиста фактура — не дарма квітникарі всього світу відносять гофровані гладіолуси до однієї з найбільш красивоцветущих культур, і популярність їх у багатьох країнах зростає з року в рік.

Бордюрні гладіолуси (гладіолус батерфляй, гладіолус нанус, гладіолус гламини) виглядають не менш привабливо своїх високорослих побратимів і використовуються, як правило, у змішаних міксбордерах або в якості культури горщика.

Цибулинні квіти:

Жоржини

Важко уявити собі російський сад без стали вже традиційними для нас жоржин. І це не дивно. Розкішно квітуча жоржина, безумовно, одна з найкращих прикраса літньо-осіннього саду. Жоржина цінується за порівняльну легкість вирощування і дуже тривалі терміни цвітіння. Перші суцвіття розкриваються на кущах жоржин ще в липні, а останні «зустрічають» пізні вереснево-жовтневі заморозками. До того ж в даний час жоржини мають воістину величезною різноманітністю форм, розмірів і забарвлень — у світі налічується близько 10.000 сортів жоржин.

Жоржини Максі – як правило це декоративні жоржини (хоча бувають і кактусові жоржини) — відрізняються воістину велетенським розміром квітки — 25 см в діаметрі! Втім, буває і більше. Основне призначення жоржин Максі — вражати уяву всіх гостей та сусідів.

Декоративні жоржини — це найбільш представницький, численний і різноманітний клас жоржин. Повністю махровий квітка, має плоскі пелюстки, злегка закручені і відігнуті до стебла, що робить його надзвичайно пишним. Середня висота куща декоративних жоржин — 90-150 див. Основне призначення — для групових посадок або зрізання.

Кактусові жоржини — свою назву отримали завдяки оригінальній формі суцвіть. Останнім часом у групі кактусових жоржин стає все більше сортів з глибоко розсіченими кінчиками пелюсток, з-за чого суцвіття здаються ніби скуйовдженим чиєюсь рукою. Середня висота куща кактусових жоржин — 110-140 см, окремі сорти — до 150. Суцвіття досить великі —15—18 см, цвітіння рясне. Кактусові жоржини — ідеально підходить для групових посадок.

Кулясті жоржини — досить високі кущі жоржин цієї групи під час цвітіння буквально усипаний чарівними квітками діаметром 10-15 см Залежно від сорту на кулястих георгинах можуть одночасно розпускатися до 25 квіток, кожна з яких завдяки своїм щільно упакованим згорнутим пелюсткам схожий на кульку-помпончікі. Висота кулястих жоржин — 80-100 див. Використання в змішаних і групових посадках.

Низькорослі жоржини – можуть мати різне будова суцвіть і ставитися до різних груп жоржин (бордюрні жоржини, балконні жоржини, галлери жоржини, топмикс жоржини тощо). Але у них є одна загальна властивість – надзвичайна популярність останнім часом. Низькорослі жоржини — невеликі рослини, суцільно вкриті суцвіттями, відмінно служать переднім краєм бордюру, а також в якості контейнерних посадок для прикраси терас, балконів і веранд.

Махрова бульбова бегонія – ідеальне рослина для прикраси саду, а також посадки в балконні ящики. Особливо хороша махрова бульбова бегонія в тінистих областях, де інші рослини не буде виглядати настільки чудово. Квітки махрові, за формою нагадують троянду, півонія або камелію, різноманітного забарвлення, 10-12 см у діаметрі. Висота махрової бегонії — 25-40 див. Цвіте рясно з липня і практично до заморозків.

Осінні цибулинні

Тюльпани – найпопулярніша і численна група осінніх цибулинних. Тисячі сортів, об’єднані в 15 класів, плюс безліч нових гібридних сортів тюльпанів, що сполучають в собі достоїнства різних класів – є з чого вибрати. Тому купити цибулини тюльпанів потрібно обов’язково, тому що з їх допомогою можна перетворити будь-який, навіть самий непоказний, куточок саду в яскраву і барвисту клумбу. Головне – не економити, а купити цибулин тюльпанів відразу багато, з таким розрахунком, щоб посадити цибулини тюльпанів разом і створити бодай одну, але зате фантастично красиву клумбу. Адже тюльпани, як і інші цибулинні квіти виглядають набагато ефектніше висаджені не окремо, а великим масивом.

Детальніше про те, які групи тюльпанів для яких цілей використовуються – читайте: Класифікація тюльпанів

Нарциси

Нарциси – цибулинні рослини, які можна сміливо віднести до безпроблемним багаторічним квітам, один раз посадивши цибулини нарцисів в землю, можна надовго «забути» про них, тоді як самі нарциси будуть щовесни радувати вас своїм цвітінням протягом багатьох років. Причому з кожним роком цибулини нарцисів розростається все більше і більше, утворюючи великі куртини, квітучі навесні яскравими квітами біло-жовтої-рожевої гами. Поряд з тюльпанами і гіацинти, нарциси входять у трійку найбільш популярних осінніх цибулинних квітів.

Квітки у нарциса великі, поодинокі або в китицях, часто запашні, трохи пониклі, прості або махрові, 5-7 см в діаметрі. Цвітуть у квітні-травні.

Нарциси є практично в кожному саду, але, як правило, увагу їм приділяється менше – і це абсолютно заслужено. На заході, нарциси дуже широко застосовуються в садовому дизайні завдяки величезній різноманітності видів, гібридів та форм.

Садити цибулини нарцисів можна де завгодно: і вздовж доріжок, і на клумбах, і в змішаних міксбордерах, і під деревами. А якщо посадити в одному місці цибулини нарцисів різних сортів та строків цвітіння, то можна продовжити загальне цвітіння клумби, яка до того ж у міру цвітіння буде «переливатися» самими різними відтінками: від чисто білого до рожевого і яскраво-жовтого.

Цибулинні квіти:

Крокус — один з найулюбленіших і популярних у садівників весняних садових цибулинних квітів. Він починає розпускатися одним з перших, як тільки зійде сніг, і прикрашає весняний ділянку своїм яскравим цвітінням. Квітки крокусу келихоподібної чи чашоподібної форми, шести-пелюсткові, спрямовані вгору, висотою від 6 до 10 див.

Цвіте крокус в середньому 7 — 10 днів. При цьому строки початку і тривалості цвітіння крокусів можуть істотно зрушуватися в залежності від погоди. Масове цвітіння крокусів зазвичай триває близько 2-3 тижнів.

Одна з найбільш популярних груп крокусів — це так звані голландські гібриди або крупноквіткові крокуси. Крупноквіткові крокуси дуже невибагливі рослини з великими келихоподібних квітками, які в середньому в 2 рази більші, ніж у диких предків і досягають у висоту 15см.

Чудово виглядають цвітуть крокуси на весняному газоні, на передньому плані квітників, під кронами ще не розпустилися дерев і чагарників. Відмінно підходять крокуси для альпійських гірок, рабаток і квітників з раноквітучими мініатюрними квітами. Крокуси добре зимують і відрізняються високою морозостійкістю.

Гіацинт

Гіацинт – універсальне цибулинна рослина, що підходить і для відкритого грунту, і для ранньої вигонки (січень – березень) в приміщенні, і для зрізання.

Чарівні, як би зроблені з воску квітки гіацинта зібрані у великі щільні суцвіття-кисть. Розпускаються гіацинти в саду одними з перших в самому початку сезону (одночасно з ранніми тюльпанами з групи Кауфмана і Фостера) і радують нас яскравими і незвичайно запашними квітами.

За термінами цвітіння гіацинти діляться на ранні, середні і пізні. При цьому, як правило першими зацвітають синіми сорти гіацинтів, потім білі, рожеві, червоні, бузкові, а пізніше всіх — жовті і помаранчеві гіацинти. Цвітіння зазвичай триває 7-12 днів, у окремих сортів 12-15 днів, а при температурі 10-15°С — до 25 днів.

Гіацинт — один з найпопулярніших цибулинних квітів для зимової і ранньовесняної вигонки. Завдяки своїй простоті, вигонка гіацинта по силам навіть починаючому квітникарю.

рябчик Імператорський

Рябчик імператорський або фритиллярия — один з найбільших і ефектних цибулинних рослин, яке завжди приваблює своїми розмірами і неповторним виглядом. Висота рябчика імператорського в середньому 60-90 см, але може фритиллярия досягати і до1,5 метрів! Нижня частина рябчика покрита широколанцетнимі листям, а міцний квітконос також увінчаний пучком більш дрібних листя, званих султан або корона під яким розташовуються квіти-дзвіночки. Довжина «дзвіночків» доходить до 4 см, діаметр — 3-4 див. На одній рослині зазвичай розкривається 6 квіток (іноді до 12), розподілених рівномірно по колу, на зразок плафонів люстри. Зацвітає рябчик імператорський на початку травня. Цвітіння може тривати до 3-х тижнів.

Цибулини рябчика імператорського володіють різким неприємним запахом, який, за народним повір’ям, відлякує мишей.

Декоративні луки – аллиумы

Декоративний лук або як його ще називають аллиум – багаторічна невибаглива рослина, близький родич звичайного їстівного цибулі і часнику, які входять до родини цибулевих (Alliaceae). Декоративні луки відрізняються великою різноманітністю, вони дуже красиво цвітуть і дуже ефектні зовні. Декоративні луки здавна використовуються для прикраси садів, парків, присадибних ділянок. А низькорослі сорти аллиумов — традиційно присутні в якості обов’язкового елемента прикраси альпінаріїв, рокаріїв, кам’янистих садків, у групових посадках та бордюрах.

Декоративні луки починають розпускатися в кінці весни і надовго «застигають» на піку своєї краси. І навіть після закінчення цвітіння, під час дозрівання насіння, засихаючі головки декоративних луків виглядають вельми привабливо. Декоративні луки невибагливі і майже не вимагають уваги садівника, вони посухостійкі і холодостійкі.

Декоративні луки відмінно підходять для виробів і сухих букетів. Щоб висушити цибулю, підвісьте його голівкою вниз на кілька тижнів у темному приміщенні без застою повітря. Також декоративні луки дуже гарні в зрізку, вони довго зберігаються у воді.

Мускарі – таку назву цей чарівний квітка отримав завдяки своєму запаху — він дуже схожий на запах мускусу, тому і назва вийшло співзвучне – «мускарі». А «мишачий гіацинт » його прозвали, із-за схожості квітконоса і його малих розмірів (вони настільки малі, що букет спокійно поміститься в лапці польовий мишки). Мускарі — цибулинні рослини невибагливі 10-30 см заввишки. Квітки у мускарі з боченковидным, циліндричним або трубчастим оцвітиною, що складається з шести зрощених листочків з відігнутими краями, від білої до темно-синього забарвлення, довжиною 0,4-0,6 см і до 0,4 см в поперечнику, зібрані в щільні верхівкові, гроновидні суцвіття 2-8 см завдовжки.

Один погляд, кинутий на чудовий нескінченно синій килим з мускарі, що вкриває весняні сади і квітники, наповнює серце легкістю і свіжістю. Саме цей «яскравий колір і ніжний аромат зробили мускарі такими улюбленими і популярними весняними цибулинними квітами.

Як і більшість інших мелколуковичных кольорів. використовують мускарі в основному для оформлення альпійської гірки, переднього краю бордюрів і клумб і створення ефектних «блакитних морів». Однак мускарі можна використовувати і як складові весняних букетів, так як квітки мускарі чудово стоять у зрізку. Дуже добре виглядають змішані посадки з таких мелколуковичных квітів, як мускарі, пушкинии і хіонодокси.

Позасезонні цибулинні

Цибулинні квіти:

Лілія відома людині протягом багатьох століть, її зображення можна зустріти і на гербах, і на фресках, і на іконах. Але до 19 століття це була всього одна — біла, благородна «божественна» лілія кандідум (Lilium Candidum). І тільки коли в Європі з’явилися цибулини лілій з далеких країн: Середня Азія, Китай, Японія, почалася велика селекційна робота з виведення нових гібридів. І зараз ми маємо можливість пропонувати вам кожен сезон широкий асортимент цибулин лілій для будь-яких цілей. Лілія садова – справді універсальне цибулинна рослина. Лілію садову можна використовувати і для прикраси будь-якого куточка саду, і для отримання високоякісної зрізання, і як горшечную культуру. До того ж, висаджувати цибулини лілій, на відміну до більшості інших цибулинних квітів можна як навесні, так і восени, що робить лілію садову ще більш цінним і бажаним цибулинних рослин.

Лілії Азіатські гібриди (Asiatic Lilium) – безумовно самі невибагливі лілії, які довели свою безпроблемність вирощування навіть в регіонах з дуже холодною зимою. Лілії азіатські ідеально підходять для початківців квітникарів. Не мають запаху, що дуже важливо для людей, які страждають алергічними реакціями. Стійкі до хвороб і шкідників. Легко розмножуються. До того ж Лілії азіатські дуже красиві, мають соковиту, яскраве забарвлення різноманітних відтінків, а також товсті міцні квітконоси з численними великими квітками. Висота азіатських лілій коливається в широких межах: від 40 см до 1,2 м. Квітки розміром 10-14 см, зібрані у великі суцвіття, що досягають 15 і більше квіток. Терміни цвітіння з кінця червня до серпня. Лілії азіатські призначені як для прикраси саду, так і для зрізання. Зрізані квітконоси лілій стоять будинки у вазі по 10-12 днів.

Лілії ЛА гібриди (LA hybrid Lilium) – надзвичайно популярні гібриди в усьому світі. Лілії ЛА гібриди отримані в результаті схрещування лілій азіатських (Asiatic) і лілій лонгіфлорум (Longiflorum) і взяли від своїх «батьків» все найкраще: яскраві кольори, зимостійкість і невимогливість до умов вирощування від азіатських лілій і великі, наче воскові квіти від лілій лонгіфлорум. Висота лілій ЛА гібридів від 80 до 120 см, Квітки великі, діаметром до 15 см, самої широкої колірної гами: від чисто білих до яскраво бордових. Як правило, практично без запаху. Пік цвітіння припадає на середину липня. Лілії ЛА гібриди прекрасно ростуть практично на всій території Росії. Використовуються, як і азіатські лілії і для прикраси саду, і для зрізання.

Лілії Танго (Tango Lilium) – новітній гібрид невибагливих азіатських лілій, що відрізняються величезними квітками і оригінальною крапчастої забарвленням. Як і всі азіатські лілії – лілії Танго невибагливі і безпроблемні у вирощуванні, морозостійкі і стійкі до хвороб і шкідників. Лілії Танго ідеально підходять для початківців квітникарів. Призначені для прикраси саду і для зрізання.

Лілії Східні гібриди (Oriental Lilium)- лілії з дуже великими, досягають 30 см у діаметрі гофрованими квітками і сильним ароматом. Східні лілії — справжнє прикраса квітника. Вони настільки гарні, що запросто можуть конкурувати навіть з такими вишуканими квітами, як орхідеї. Висота східних лілій коливається від 40 см до 1,2 м в залежності від сорту. Терміни цвітіння серпень-вересень. Східні лілії, на відміну від лілій азіатських, вимогливі до умов вирощування. Використовуються східні лілії в першу чергу для отримання високоякісної зрізання і як горщикова культура.

Лілії ВІД гібриди (OT hybrid Lilium)- гібриди отримані в результаті срещивания східних лілій (Oriental) та трубчастих лілій (Trumpet). Лілії ВІД гібриди – це величезна кількість красивих квітів (до 30 суцвіть) із сильним ароматом. Квітки — дуже великі, 20-25, а іноді до 30 см, широкочашевидной або воронкоподібної форми, спрямовані вгору або в сторону. Забарвлення квіток — жовта, рожева, помаранчева, червона або багатобарвне. Лілії ВІД гібриди володіють міцними, міцними стеблами, у зріст дорослої людини і навіть набагато вище, за що їх ще називають «Лілії-дерева ». Висота таких лілій нерідко становить 120-180 см, а при сприятливих умовах на 3 рік «Лілії-дерева» можуть виростати до 2,5 м! Аромат проміжним, ближче до Трубчастим ліліям, але більш ніжний і приємний. Сорти лілій ВІД-гібридів дають прекрасну зрізання і добре переносять транспортування. Також підходять для прикраси саду, в т. ч. добре ростуть серед плодових дерев.

Лілії Лонгіфлорум (Longiflorum Lilium) — дуже красиві лілії ніжно білого кольору або білого з легкими відтінками і тонким ароматом. Квітка лілії лонгіфлорум великий, 15-20 см у формі дзвіночка. Висота стебла 100-115 див. Лілії Лонгіфлорум вимагає догляду, як і східні гібриди. Використовуються в основному для отримання високоякісної зрізання.

Лілії Кудреватые або лілії чалмовидні (Lilium martagon) – група, яка не отримала, на жаль, широкого поширення, хоча кудреватые лілії виглядають дуже незвично: високі, до 1,5 м, з широко розкинутими квітконосами, на який звисають квітки чалмовидной форми, 5-8 см в діаметрі. Забарвлення квітів кудреватых лілій сама різноманітна: біла, жовта, помаранчева, біла, чорна,… При цьому дуже часто з крапом. Цвітуть в червні-липні. Використовуються лілії кудреватые в основному в групових посадках і складних міксбордерах. А також серед невисоких декоративних чагарників.

Ранункулюс

Ранункулюс азіатський або піоновідний – ще не дуже частий гість у наших садах. А даремно! Великі, махрові квітки ранункулюса діаметром 6-8 см нагадують розпустилися троянди, а яскрава колірна гамма: білі, жовті, оранжеві, рожеві, червоні, малинові та інше різноманітні відтінки – створять у вашому саду в середині літа воістину святковий настрій.

Ранункулюс досягає у висоту 35-45 см, має глибоко розсічені листки, цвіте у червні-липні, на кожному стеблі розпускається кілька квіток. Використовують ранункулюс для посадки на клумбах, рабатках і в міксбордерах. Квіти ранункулюса відмінно стоять у зрізку – до 3-х тижнів.

Цибулинні квіти:

Короткий опис статті: цибулини квітів цибулинні, цибулинні квіти, цибулинні рослини, цибулинні поштою, купити цибулинні, замовити каталог, квіти поштою, гладіолуси, жоржини, тюльпани, лілії, крокус, гіацинт, нарцис, ранункулюс, цибулини тюльпанів, цибулини лілій, садові лілії

Джерело: Цибулинні квіти:

Цибулинні квіти: Цибулинні квіти: замовте каталог і створіть сад мрії Цибулинні квіти – одні з найпопулярніших рослин у садівників. Цибулинні квіти здатний виростити без праці навіть початківець садівник.

Також ви можете прочитати