Бізнес на букети з цукерок. Майстер-клас: букет з цукерок Ромашки .

15.06.2016

Букети з цукерок. Бізнес на виготовленні цукеркових букетів

19 Листопад 2011 | Переглядів: 103 476

Бізнес на букети з цукерок. Майстер-клас: букет з цукерок Ромашки .

Букети з цукерок – це мальовничі їстівні творіння, які не тільки красиві, але й смачні. Люди хочуть здивувати своїх близьких унікальними подарунками. а не банальним букетом квітів або коробкою цукерок. Всі люблять дарувати подарунки, які несуть в собі більше сенсу і оригінальності, ніж ті, що можна придбати в будь-якому магазині або кіоску. Саме тому цукерковий букет є ідеальним подарунком для будь-якого випадку. Думаю, будь-яка жінка буде вражена, якщо на День Святого Валентина їй подарують шоколадні троянди замість звичайного букета квітів. Люди часто забувають, що ви зробили для них, але вони ніколи не забудуть те, що ви дали їм відчути.

Свій жіночий бізнес на виготовленні букетів з цукерок

Як ви поставитеся до бізнес-ідеї, яка використовує ваші творчі таланти і до того ж є дуже солодким? Я думаю, що кожна жінка любить солодощі і має творчі здібності, а значить організувати свій маленький жіночий бізнес на виготовленні та продажу букетів з цукерок зможе будь-яка жінка. Варто тільки спробувати!

Для початку можна зайнятися квітково-цукеркової флористикою в якості хобі і з часом домігшись успіху, розширити його до рівня повноцінного бізнесу і почати заробляти.

Як навчитися створювати букети з цукерок

У великих містах існують курси з навчання всіх бажаючих навчитися складати декоративні композиції з цукерок. Це найшвидший спосіб оволодіти усіма секретами майстерності, але і досить витратний, т. к. вартість навчання на таких курсах зазвичай досить не маленька.

Існує і альтернатива платному навчанню на курсах. Якщо добре пошукати, то можна знайти жіночі тематичні форуми, на яких рукодільниці розкривають свої секрети виготовлення цукеркових букетів. Можна там почерпнути деякі знання. Ще один прекрасний варіант — це придбати книгу визнаної майстрині світ-дизайну, Олени Шипілової: «Букети з цукерок». Всі букети та ідеї у цій книзі описані в поетапних фотографіях з усіма схемами і описами.

У кінці цієї статті вас чекає майстер-клас з виготовлення букета з цукерок «Веселі ромашки» і відео інструкція, яка допоможе навчитися робити ромашки для букет з цукерок своїми руками.

Скільки можна заробити на виготовленні та продажу цукеркових букетів

Подивіться ціни на букети із цукерок, які пропонують інтернет-магазини спеціалізуються на продажу такої продукції. Вартість одного цукеркового букета варіюється від 700 до 3000 рублів і більше, залежно від складності виготовлення. Виходячи зі сформованих цін, можна розрахувати приблизну прибуток. Припустимо, що за один день ви виготовили один букет з передбачуваної продажною ціною 1000 рублів і витратили на цукерки та інші витратні матеріали 300 рублів. У цьому випадку ваш прибуток складе 700 рублів в день. Насправді – це приблизний розрахунок і скільки ви зможете заробляти на такому бізнесі, залежить від багатьох факторів: вашого рівня майстерності, кількості вільного часу, кількості та купівельної спроможності жителів вашого міста, вартості витратних матеріалів для кожного цукеркового букету, а також здатності знайти клієнтів.

Де шукати покупців?

На початковому етапі, поки ви тільки вчитеся робити букети з цукерок своїми руками, про прибуток думати не варто. Свої перші витвори роздайте друзям і знайомим, запропонувавши їм оплатити лише вартість витрачених вами на виготовлення букета коштів. Таким чином, вам вдасться не залишитися в програші, напрацювати певний досвід і заявити світові про свої здібності. Як показує досвід вже заробляють на виготовленні та продажу букетів з цукерок майстринь, перших клієнтів вам приведуть ваші ж друзі і знайомі.

Коли ви відчуєте впевненість у своїх силах, вирушайте в квіткові магазини і кіоски з пропозицією про співпрацю. Не забудьте взяти з собою якісні фотографії раніше виготовлених вами зразків. Призначайте ціну не менш як 50 відсотків від вартості витрачених на виготовлення букетів коштів і не забудьте про націнку самої торгової точки.

Рекомендую прикріпити до кожного виготовленому конфетному букету маленьку яскраву візитку з вашими контактними даними – це дасть вам ще одну можливість отримати чергових клієнтів.

При пошуку замовників можна використовувати будь-які можливості: пропонувати свої послуги на міських форумах і дошках оголошень. Розкласти буклети з фотографіями раніше виготовлених вами букетів з цукерок в торгових точках, а також у розважальних закладах, в яких зазвичай проходять свята й бенкети.

При досягненні високого рівня майстерності, можна запропонувати свої послуги підприємствам і компаніям міста. Можливо, що на черговий ювілей чи корпоративне свято якоїсь фірми, вам надійде замовлення на виготовлення великої цукеркового букета, логотипу компанії чи іншої декоративної композиції з цукерок, що дозволить вам заробити набагато більше. Ну а наступний етап вашого солодкого бізнесу — це відкриття власної торгової точки! До речі, вивіску для цієї торгової точки ви цілком можете виготовити самостійно, керуючись інструкцією з статті: «Як зробити вивіску своїми руками «.

«Життя в шоколаді і солодких спогадів» — ось що зазвичай бажають люди, підносячи такий подарунок, як букет з цукерок!

Щоб ви мали певне уявлення про те, як зробити своїми руками букет з цукерок, я опублікую перекладений на російську мову майстер-клас Лани Гласс знайдений мною на її сайті «Неймовірні їстівні вироби» .

Букет з цукерок «Веселі ромашки»

Матеріали та інструменти: цукерки (шоколадні трюфелі, іриски або льодяники), білі смужки атласу (16 мм завширшки), картон жовтого кольору або пінопласт, дріт в зеленій обплетенні, зелена широка стрічка (38 мм), ваза, штучна трава, клей, ножиці, кусачки.

Крок 1. Виберіть вазу для вашого майбутнього цукеркового букета.

Бізнес на букети з цукерок. Майстер-клас: букет з цукерок Ромашки .

Крок 2. Для того, щоб зробити ромашки з цукерок, підготуйте шматок зеленої дроту для стебла, зелену широку стрічку, шоколадні трюфелі, білий атлас, жовтий картон, клей і ножиці.

Примітка: кількість цукеркових кольорів залежить від того, наскільки широке горлечко у вашій вази (чим більше шийку, тим більше квітів вам потрібно зробити).

Для моєї вази я вирішила зробити 7 ромашок.

а) вирізаємо 7 кіл з жовтого картону або жовтого пінопласту. Робимо маленькі отвори (3-5 мм в діаметрі) в центрі цих кіл.

Бізнес на букети з цукерок. Майстер-клас: букет з цукерок Ромашки .

б) беремо смужки білого атласу і нарізаємо їх по 3 шматки для кожної ромашки. З них ми будемо робити пелюстки для квітів.

Бізнес на букети з цукерок. Майстер-клас: букет з цукерок Ромашки .

в) Для того, щоб зробити пелюстки ромашки, склейте кінці кожної смужки атласу, зібравши їх воєдино, як показано на фото.

Бізнес на букети з цукерок. Майстер-клас: букет з цукерок Ромашки .

г) проробіть отвір в центрі бутонів ромашок, приклейте до них жовтий круг, так щоб отвори збіглися. Зачекайте, поки клей повністю висохне.

Бізнес на букети з цукерок. Майстер-клас: букет з цукерок Ромашки .

д) візьміть один шоколадний трюфель і приєднайте його до кінця дроту за допомогою скотча. Потім прикріпіть до дроту, прямо біля цукерки зелену стрічку і оберніть її навколо дроту і хвостика фантика. Щоб цукерки стояли прямо вгору: щільніше обертайте стрічку біля основи цукерки.

Бізнес на букети з цукерок. Майстер-клас: букет з цукерок Ромашки .

е) вставити в отвір отриманого бутона стебло з дроту.

Бізнес на букети з цукерок. Майстер-клас: букет з цукерок Ромашки .

Ромашка з цукеркою готова. Зробіть стільки ромашок з цукерок, скільки вам потрібно для вашого букета.

Крок 3. Зробіть квіти з цукерками з льодяників або ірисок.

Візьміть дріт для стебла і 3 іриски або льодяника. Прикріпіть одну цукерку на кінці дроту і два під нею з допомогою липкої стрічки.

Зробіть стільки квітів з цукерок, скільки вам потрібно для вашого букета.

Бізнес на букети з цукерок. Майстер-клас: букет з цукерок Ромашки .

Відріжте невеликий шматок пінопласту, який зможе поміститися у вазу і закріпіть його з допомогою липкої глини на дно вази. Увіткніть квіти в пінопласт.

Бізнес на букети з цукерок. Майстер-клас: букет з цукерок Ромашки .

Крок 5. Засипте в вазу декоративні пурпурові кульки (можна взяти будь-який інший матеріал, який вам сподобається), щоб приховати пінопласт.

Бізнес на букети з цукерок. Майстер-клас: букет з цукерок Ромашки .

Крок 6. Додайте до вашим квітам штучну траву або стебла зеленого лука.

Бізнес на букети з цукерок. Майстер-клас: букет з цукерок Ромашки .

Крок 7. Якщо взяти вазу з більш вузьким горлечком, то ваш букет буде виглядати більш компактним. Замість вази можна використовувати красивий картонний каркас, який можна виготовити своїми руками в цьому майстер-класі .

Бізнес на букети з цукерок. Майстер-клас: букет з цукерок Ромашки .

Насолоджуйтесь вашим чудовим солодким букетом!

Ще один цікавий майстер-клас Лани Гласс по букетів з цукерок, можна подивитися тут .

Думаю, виготовити такий букет з цукерок під силу кожній жінці і приємне проведення часу за створенням таких букетів можна перетворити хобі у маленький жіночий бізнес.

Пропоную так само ознайомитися з іншими статтями, в яких розповідається про чергові цікавих бізнес-ідей для жінок: про створення іграшок з живих квітів. а також букети з м’яких іграшок !

А насамкінець, пропоную переглянути відео майстер-клас по виготовленню ромашок для букета з цукерок .

Короткий опис статті: бізнес букет Виготовлення букетів з цукерок на продаж. Як заробити на букети з цукерок. Майстер-клас по виготовленню цукеркового букета Веселі ромашки. бізнес на букети із цукерок, букети із цукерок, цукеркові букети, як зробити букет з цукерок, букет з цукерок своїми руками, як зробити ромашку з цукерок, як зробити букет з кофет ромашки, як заробити на букети з цукерок

Джерело: Бізнес на букети з цукерок. Майстер-клас: букет з цукерок «Ромашки» | Бізнес для Жінок

Букети з цукерок. Бізнес на виготовленні цукеркових букетів 19 Листопад 2011 | Переглядів: 103 476 Букети з цукерок – це мальовничі їстівні творіння, які не тільки красиві, але й смачні. Люди хочуть здивувати своїх близьких унікальними подарунками.

Також ви можете прочитати