Реклама квіткового магазину: як залучити покупців

15.06.2016

Як залучити покупців в квітковий магазин
Як зробити так, щоб салон було легко знайти

Перший спосіб — хороші покажчики. Попросіть свого знайомого знайти ваш салон. Якщо у нього це не вийде, навіть якщо ви назвали йому точну адресу, — справа дуже погано. Тому потрібно розмістити на вулиці покажчики, щоб кількість клієнтів, які приходять у ваш салон, збільшилася. Це також вплине і на те, які люди будуть до вас заходити. За вказівниками напевно прийдуть ті, хто хоче купити саме букет, а не ті, хто просто проходив повз і зайшов у вподобану двері.

Реклама квіткового магазину: як залучити покупців

Вказівники, штендери, взагалі зовнішня реклама значно впливає на кількість продажів. Дуже важливо змінити звичні людські потоки, які існують в тому районі, де ви відкрили квітковий магазин. Люди постійно проходять повз вашого магазину по вулицях, перехрестях і т. д. Особливо щільний людський потік можна спостерігати у великих торгових центрів, великих магазинів або кінотеатрів. Цю людську масу необхідно передати в ваш магазин. Для цього потрібно правильно поставити вказівники, тобто поставити саме в тих точках, де їх помітить найбільша кількість людей. Знайдіть ці точки і розмістіть там покажчики.

В установці штендеров є невелика тонкість. Процедура оформлення штендера досить непроста і тривала, тому можна трохи схитрувати. Можна домовитися з власником ресторану, або намети, або ще якого-небудь закладу по сусідству і повісити покажчик там.

Реклама квіткового магазину: як залучити покупців

тобто цей процес можна трохи спростити: тимчасово помістити вказівник, наприклад, на наметі і займатися при цьому оформленням штендера. А клієнти вже будуть приходити у ваш салон, орієнтуючись на покажчик. Крім штендеров дуже важливо використовувати так звану дорожню рекламу.

На ліхтарних стовпах можна помістити інформацію про те, що, наприклад, через двісті метрів знаходиться квітковий салон. Така вивіска коштує дуже недорого, а ефект від неї буде значний, тому що водії завжди звертають увагу на інформацію на дорозі.

Як привабливо оформити фасад

Реклама квіткового магазину: як залучити покупців

Який відсоток проходять повз людей захоче зайти у ваш салон, залежить і від того, наскільки грамотно оформлені фасад магазину або вітрина, яка виходить на вулицю. Якщо в приміщенні, яке ви орендуєте, є велике вікно, можна поставити в прорізі красивий букет і зробити підсвітку. Высвеченный на затіненому тлі красивий букет виробляє дуже стильне враження.

Люди звертають увагу на такі речі і обов’язково зайдуть у ваш салон. Якщо ви знімаєте напівпідвальне приміщення і оформити вітрину немає можливості — вікна просто немає, — оформіть безпосередньо фасад будівлі. Прикрашати його можна постійно або тільки по великих свят — Новий рік, 8 Березня і т. д. В будь-якому випадку люди повинні знати, що тут знаходиться квітковий магазин, треба весь час нагадувати їм про це. Більшість прикрас для фасаду, а також ідей для прикраси можна знайти в найближчій лісопарковій зоні. Необов’язково все купувати. Багато що можна зробити своїми руками, що заощадить ваші витрати на рекламу.

Реклама квіткового магазину: як залучити покупців

Треба підійти до цього питання креативно, а не просто розмістити на фасаді напис «З Новим роком!», коли для цього прийде час. Якщо у вас напівпідвальне приміщення, решітки на вікнах можна постійно перефарбовувати в різний колір, вплітати в них рослини і т. д.

Влітку прикрасити фасад кімнатними рослинами. В Інтернеті і журналах про інтер’єрі — безліч ідей прикраси вулиці з допомогою квітів. Це прекрасна можливість розкритися у творчості, зробити зовнішній вигляд вашого магазину запам’ятовується, не схожим ні на який інший. Ви повинні зацікавити покупця, довести йому, що ваш магазин особливий.

Тонкощі проведення промоакцій

Реклама квіткового магазину: як залучити покупців

Ефективним способом залучення клієнтів є промоакції. Спецакція — це один з найголовніших інструментів підвищення продажів. І ви повинні постійно користуватися цим інструментом, постійно проводити які-небудь акції і тим самим залучати клієнтів у свій салон.

Реклама квіткового магазину: як залучити покупців

Перша частина — пропозиція (offer), цікава пропозиція за хорошою ціною. Краще всього працюють акції з зрозумілими для потенційного клієнта товарами. Добре працюють закреслені ціни, подарунки.

Друга частина — обмеження (deadline). Обмеження буває двох типів за часом і за кількістю.

За часом — ви вказуєте крайній термін дії спеціальної пропозиції. Важливо, щоб термін не перевищував 7 днів! Краще всього працюють акції строком від 2 до 5 днів, тому що потенційний покупець не відкладають рішення на потім.

Третя частина — заклик до дії, тобто до купівлі (call to action). Заклик до дії повинен бути на кожному вашому рекламному матеріалі. Директивний підхід працює дуже добре.

Поширення листівок не повинно бути безсистемним, з листівками потрібно працювати. Важливо розуміти, що будь-яку спецакцию необхідно тестувати, аналізувати її ефективність. Не потрібно піддаватися на вмовляння співробітників друкарень замовити не сто листівок, а двісті тільки тому, що вам це буде вигідно.

Краще зробити менше листівок, але в трьох різних варіантах. Коли буде обрана найбільш ефективна листівка з перших трьох, її треба переробляти ще як мінімум тричі, щоб зрозуміти, чи дійсно вона працює чи ні. Краще взагалі не зупинятися у своєму тестуванні, а постійно поліпшувати листівку, тим самим підвищуючи обсяги ваших продажів.

Реклама квіткового магазину: як залучити покупців

Отже, спочатку ви готуєте пробну партію листівок, розробляєте три варіанти, кожен з яких трохи відрізняється від двох інших. Нехай в базовій листівці міститься вашу пропозицію, дедлайн та заклик до дії. У другому варіанті листівки змініть пропозицію, а в третьому — тимчасове обмеження, злегка відтягніть дедлайн або, навпаки, скоротіть термін. І проаналізуйте, яка з листівок буде діяти на людей, краще за інших.

Ви повинні випустити в акцію кожен тип листівок обмеженим тиражем і відстежити їх ефективність. Зробити це можна двома способами. Найпростіший — обумовити в листівці, що для придбання на вигідних умовах покупець повинен принести листівку з собою. Це дуже показовий спосіб, який допомагає зрозуміти, який тип листівок приваблює більше людей. Другий варіант — це система мультиномер.

Реклама квіткового магазину: як залучити покупців

Якщо ви закладаєте в листівку можливість не просто прийти в салон і отримати знижку, але і зробити замовлення по телефону або через Інтернет, на листівку наноситься спеціальний код, який покупець повинен буде повідомити в салоні або по телефону. Таким чином теж можна відстежити ефективність того чи іншого варіанту листівок.

Після першого тестування відразу стає ясно, яка з листівок працює краще. Подібний тест вже з обраної листівкою потрібно повторити ще хоча б два рази, і на третій раз ви отримаєте максимально ефективний варіант.

Тоді для наступної акції можна підготувати 2000-й тираж листівок, а для решти продовжувати тестування, випускаючи обмежений тираж. Взагалі, якщо є така можливість, тестування не слід припиняти. Прийміть на озброєння цю систему для всіх способів збільшення продажів: тест, завмер, коригування. Це дозволить вам досягати великих результатів день за днем.

Як організувати партнерські продажу

Реклама квіткового магазину: як залучити покупців

Дуже добре працюють на залучення клієнтів партнерські продажу. Це одна з найцікавіших складових бізнесу в цілому, тому що в даному випадку ви заробляєте разом з вашими друзями, товаришами, партнерами. Необхідно знайти бізнес, суміжний з вашим, щоб у вас була одна цільова аудиторія. Яскравий приклад: салон квітів може укласти партнерську угоду з салоном краси. рестораном, клубом, івент-агентством, дизайнерським агентством і т. д.

Зазвичай в салонах виставляються квіти з цінниками, і рішення купити або не купити віддається на відкуп покупцеві. Хочеш — купуй, не хочеш — не купуй. Можна використовувати набагато більш ефективну стратегію продажу — партнерську програму з салоном краси або перукарні. Необхідно хоча б по мінімуму навчити перукарів продавати вашу продукцію дівчатам, які роблять зачіску до весілля.

Як працювати з клієнтською базою

Наступний спосіб залучити людей у ваш магазин — це робота з вже існуючою базою клієнтів. Необхідно пам’ятати, що залучення нового клієнта обходиться бізнесу в чотири рази дорожче, ніж утримання старого. Ваші постійні клієнти — це ваше все. Тому необхідно весь час «стосуватися» своїх постійних клієнтів, людей, які вже замовляють тільки у вас або просто зробили У вас кілька замовлень. Потрібно періодично нагадувати їм про себе, бути поруч з ними.

Можливо, хтось із клієнтів захоче, щоб ви нагадували йому про якісь події, свята, про яких він може забути. Багато хто не відмовилися б і від такої послуги — нагадування про те, що клієнт повинен купити букет для близької людини до певної дати. Такий сервіс був би дуже затребуваний багатьма. Можна провести спецакцию, яка приверне ваших постійних клієнтів, і написати їм особисті листи. Лист має бути саме особистим, пишіть, звертаючись до клієнта по імені.

Короткий опис статті: квітковий магазин Дізнайтеся, як рекламувати квітковий салон і залучати нових покупців. Як оформити вітрину і зробити вивіску, які акції можна провести в магазині і т. д. реклама квіткового магазину

Джерело: Реклама квіткового магазину: як залучити покупців

Як залучити покупців в квітковий магазин Як зробити так, щоб салон було легко знайти Перший спосіб — хороші покажчики. Попросіть свого знайомого знайти ваш салон. Якщо у нього це не вийде, навіть якщо ви назвали йому точну адресу, — справа дуже погано.

Також ви можете прочитати