Садові квіти, фото та назви, квітучі багаторічні і однолітні, декоративні рослини, посадка і догляд DomFloris.

15.06.2016

Садові квіти

Квіти — прикраса саду, не вимагає особливих складнощів у догляді. Дотримання агротехнічних прийомів вирощування садових півоній — посадка й догляд, умови для зростання. Рекомендації досвідчених садівників по правильному догляду за півоніями. Як ділити і пересаджувати трав’янисті півонії у відкритому грунті?

Садові квіти, фото та назви, квітучі багаторічні і однолітні, декоративні рослини, посадка і догляд DomFloris.

Розмножують півонія садовий діленням починаючи з віку 3-5 років. Кущі повинні нормально цвісти і мати не менше семи стебел, які ростуть не пучком, а окремо один від одного.

Айстри (Aster) — улюблені садові квіти, неодмінний атрибут будь-якої ділянки. Створення умов для успішного вирощування айстр з насіння, садіння розсади і подальший догляд у відкритому грунті. Як доглядати за садовими айстрами, щоб забезпечити їх довгий цвітіння?

Садові квіти, фото та назви, квітучі багаторічні і однолітні, декоративні рослини, посадка і догляд DomFloris.

Найчастіше вирощують однорічну різновид айстри — Каллистефус китайська (Callistephus chinensis), висіваючи насіння щороку заново. Проробляють це розсадою або безрозсадним способом.

останнім часом без використання одного або декількох сортів хости в квітниках не обходиться майже жоден проект. І не випадково. Хоста зберігає свою декоративність в будь-яких умовах і радує око набагато довше ніж квітучі рослини. Їх краса і невибагливість поза конкуренцією.

Настав час поговорити про подзимном посіві насіння. Конкретно будь-яких строків посадки квітів під зиму не існує. Сіють наприклад в кінці жовтня — середині листопада. В принципі можна посіяти і в грудні, якщо дозволить погода. Буває так що затяжна осінь, тепло, холод і земля ніяк не промерзає. Занадто рано посіяні насіння квітів встигають прорости в землі, а при настанні заморозків ніжні паростки гинуть.

Сіяти потрібно тоді, коли земля схопиться морозом, головне, заздалегідь підготувати ділянку з борозенками. На яку глибину і на якій відстані їх робити, все залежить від культури, яку ви збираєтеся посадити.

Хости (Hosta) стали останнім часом по справжньому модними декоративними рослинами. Вони невибагливі, ростуть на сонце і тіні, там де інші види не приживаються. Виглядають досить ефектно і елегантно, завдяки колірним різноманітністю і формами. Їх ошатні великі листя подобаються практично всім. Вона ще й цвіте красиво, але люблять хосту за красиві строкаті листя.

Садові квіти, фото та назви, квітучі багаторічні і однолітні, декоративні рослини, посадка і догляд DomFloris.

Як за хостів правильно доглядати, коли садити і що робити з рослиною по осені, визначення місця для посадки. Компактні кущики з віком стають тільки пишніше і зберігають свою декоративність при мінімальному догляді — хоста чудово може обійтися без пересадки 20-25 років.

Очиток, він же седум, як часто його називають «заяча капуста» — це декоративна трав’яниста рослина-сукулент, дуже компактна за своєю формою, що нагадує кущик. Всього в світі налічується близько 500 видів. Серед них однорічні і багаторічні, низькорослі почвопокривні і високорослі чагарникові різновиди. Будь-який вид очитку хороший для посадки в саду, невибагливий у догляді і радує весь сезон.

Садові квіти, фото та назви, квітучі багаторічні і однолітні, декоративні рослини, посадка і догляд DomFloris.

Опис садових видів, фото очитків, посадка і догляд… Невипадково назва «седум» за однією з версій від слова «sedium» – «сидіти», оскільки рослини немов притискаються до землі, тобто покривають цілком грунт, навіть кам’янистий.

Очиток видний (Sedum spectabile) — одне з невибагливих садових рослин, до того ж дуже декоративних, радують нас в осінній сезон. Рослина-сукулент сімейства товстолисті — інша його назва Седум… Чудовий видний з красивими квітами різних відтінків — білими, рожево-бузковими, бордовими. і кожним новим днем очитки стають все красивіше.

В різний час сезону трояндам потрібні різні поживні речовини, тому підживлення ми повинні співвідносити з циклами зростання. Як правильно і чим підживити троянду, щоб вони виглядали дійсно по королівськи.

Необхідно вчасно годувати троянди для пишності і швидкого зростання в саду.

Як правило, навесні їй потрібні азотні добрива для росту, в період цвітіння потрібен калій. Протягом усього періоду вегетації — фосфор, залізо, магній, бор, марганець. Розглянемо більш докладно всі періоди підгодівель для садової троянди.

Практично всі садові види молочаїв універсальні і здатні розмножуватися декількома способами: кореневими паростками, поділом куща, живцями і насінням. На відміну від інших рослин, молочаї невибагливі і прості у вирощуванні, не вимагаючи до себе особливої уваги.

Короткий опис статті: садові квіти Розділ про садових і декоративних рослинах з фотографіями, описом і назвами кольорів. Садові квіти квітнуть все літо, багаторічні та однорічні види. Посадка і догляд за садовими рослинами, вирощування квітів у саду і на дачі. садові квіти

Джерело: Садові квіти, фото та назви, квітучі багаторічні і однолітні, декоративні рослини, посадка і догляд — DomFloris.ru

Садові квіти Квіти — прикраса саду, не вимагає особливих складнощів у догляді. Дотримання агротехнічних прийомів вирощування садових півоній — посадка й догляд, умови для зростання. Рекомендації досвідчених садівників по правильному догляду за півоніями.

Також ви можете прочитати