Сценарій як відсвяткувати срібне весілля (25 років)

15.06.2016

Сценарій як відсвяткувати срібне весілля (25 років)

Зміст

25 років спільного життя… Якщо подружжя прожило разом такий значний термін і зберегли любов, взаєморозуміння, то це – безсумнівно заслуга обох. Така пара повинна бути прикладом для інших, такий досвід високо цінується. А сама по собі дата 25-річного ювілею – це привід для масштабного свята, що проводиться із залученням досвідчених організаторів, з запрошенням безлічі гостей.

Спеціальні агентства пропонують організацію урочистості за різноманітними сценаріями, а провідні забезпечують проведення світлого, веселого свята. Його можна весело відзначити і вдома, якщо ви володієте багатою уявою і хорошими організаторськими здібностями.

Можна запропонувати кілька цікавих варіантів свята. В яких є конкурси, цікаві заходи, адже таке свято надовго запам’ятається.

Сценарій як відсвяткувати срібне весілля (25 років)

«Незгасимий багаття»

Можна спробувати реалізувати романтичний, запам’ятовується сценарій під назвою «Незгасимий багаття». Підберіть затишний зал, кафе чи інше приміщення, куди можна запросити самих близьких і рідних людей. Дуже добре, якщо на срібному весіллі будуть присутні ті з друзів, які були на самому весіллі 25 років тому, і зовсім чудово, якщо присутні свідки нареченого і нареченої.

Приміщення потрібно прикрасити таким чином, щоб було в достатку срібних та сріблястих деталей: квіти, візерунки, написи, прикраси можна забарвити в сріблястий колір. Для декорації залу дуже непогано використовувати старі чорно-білі фотографії, розвішані по стінах в сріблястих рамках. Хорошим рішенням для цього сценарію буде також колаж з фотографій. Розмістіть на стіні велику напис «25 років» з сріблястою папери, прикрасьте її білими і сірими кульками.

Плаття нареченій теж краще надіти сріблясте.

Викуп нареченої нареченим за старою доброю традицією ідеально вписується в цей сценарій, срібне весілля – це подібність і повторення весілля справжньою.Тільки розплачуватися слід «срібними» монетами (білої дріб’язком). Саме з цього ведучий починає торжество: нехай знайде наречену і викупить наречений.

Сценарій як відсвяткувати срібне весілля (25 років)

Викуп нареченої

Сцена викупу нареченої відбувається у віршованій формі. Але щоб «повернути дружину», чоловік повинен пройти ряд випробувань-іспитів. Виглядає це так: тамада задає питання чоловікові про їх з дружиною життя у віршованій формі, попередньо дізнавшись відповіді у дружини. Чоловік повинен правильно відповісти на них, суддями ж є гості.

Математика

Тамада просить відповісти на декілька запитань, наприклад:

  1. Скільки років ви прожили разом?
  2. Скільки гостей було на вашому весіллі?
  3. Скільки років тещі?
  4. Скільки шуб подарували своїй дружині?
  5. Назвіть дні народження дітей.
  6. Скільки поцілунків було за час вашого спільного життя?

Відповіді можуть бути жартівливими, гості ж оцінюють «свідомість» нареченого і допускають його до наступного іспиту:

Географія

Щоб пройти це випробування, чоловік повинен за старими сімейними фотографіями визначити, де, коли вони були зроблені, де відбувалося те чи інше подія, відображена на фотографії.

Сценарій як відсвяткувати срібне весілля (25 років)

Іноземна мова

Фразу «Я тебе люблю» чоловік повинен вимовити на всіх відомих йому мовах.

Ботаніка

Дружину задаються питання на кшталт:

  • які фрукти любить ваша дружина;
  • які квіти були в її букет на весілля;
  • які рослини стоять на вашому підвіконні.

Правильні відповіді переводять чоловіка до наступного іспиту:

Чоловік повинен згадати і заспівати кілька уривків із знайомих йому пісень про любов або самі пісні цілком.

Фізкультура

Чоловік з зав’язаними очима повинен знайти свою дружину на дотик з ніг до колін. Жінки (і дружина теж) сідають в ряд на стільці, чоловік же наосліп шукає серед них свою кохану. Якщо він помилився, конкурс проводиться ще раз, тільки жінки сідають в іншому порядку.

Коли всі іспити здані, наречена вважається викупленої, і під марш Мендельсона наречений дарує їй букет троянд за кількістю прожитих років.

Сценарій як відсвяткувати срібне весілля (25 років)

Одруження молодих

Після викупу, коли всі гості сідають за стіл, ведучий пропонує нареченому повісті наречену в імпровізований «ЗАГС», розписатися і отримати Свідоцтво про срібному шлюбі. Його заздалегідь друкують на сріблястому папері, прикрашають або купують готове. Під час церемонії ведучий запитує подружжя по черзі, чи згодні вони продовжити свій шлюб ще на 25 років. Подружжя відповідають згодою.

Далі за сценарієм «наречені» розписуються у свідоцтві, обмінюються обручками (це можуть бути старі вінчальні обручки, весільні або куплені спеціально для срібного весілля).

Після обміну обручками слід віршований або пісенне привітання. Текст пісні можна заздалегідь роздрукувати і роздати всім гостям для того, щоб вони хором заспівали – привітали срібних молодят з «другим одруженням».

Заспівавши вітальну пісню, гості дарують «молодятам» подарунки. На срібне весілля 25 років прийнято підносити в подарунок речі і предмети, зроблені з мельхіору або срібла. Це можуть бути як сувеніри, так і предмети, які стануть в нагоді в побуті: столові прилади, годинники, ручки, посуд, речі для дому.

Сценарій як відсвяткувати срібне весілля (25 років)
Сценарій як відсвяткувати срібне весілля (25 років)
Сценарій як відсвяткувати срібне весілля (25 років)

Коли проведені конкурси та подарунки вручені, свято триває банкетом, танцями, хороводами, в яких беруть участь усі гості.

Цей або інший прикольний сценарій може супроводжуватися іншими заходами, які ви вирішите включити.

«25 років разом»

Якщо пара не може дозволити собі масштабне святкування і пишний бенкет, варто задуматися про те, як відсвяткувати срібне весілля, не нашкодивши сімейному бюджету, розглянути сценарій під назвою «25 років разом» – бюджетний варіант торжества, яке можна провести в домашній обстановці (якщо дозволяє площу квартири). Звичайно, набагато краще влаштувати ювілей в кафе або іншому приміщенні, проте вдома цей сценарій срібного весілля вийде не гірше.

Згідно з цим сценарієм необхідно, щоб були на срібному весіллі було не менше 25 осіб. Дуже добре, якщо на урочистостях будуть присутні ті люди, які були на весіллі. Їм слід розіслати запрошення, зроблені з срібною паперу, прикрашені весільними візерунками.

Початок торжества

Під звуки дзвону і віршовані привітання ведучої срібні молодята урочисто входять в кімнату і сідають на головні місця. Гості дарують подружжю квіти, які розставляються у вазах таким чином, щоб оточити «молодят». Коли вручені всі букети, під керівництвом тамади чоловік дарує дружині особливий, великий ювілейний букет, що складається, як правило, з безлічі червоних троянд.

Сценарій як відсвяткувати срібне весілля (25 років)

Вимовляється перший тост, всі гості п’ють шампанське стоячи.

Потім подружжю необхідно вручити один одному срібні кільця. Кільця вносяться одним з гостей на червоній подушечці і урочисто вручають молодятам, щоб ті обмінялися ними. Під звуки весільного маршу вони одягають один одному кільця на середній палець.

Після цього слід вручення подарунків, серед яких, за традицією, переважають предмети зі срібла. Срібло символізує вірність, збережену подружжям один одного на протязі 25 років. Першими подарунки підносять батькам-нареченим їх діти, за ними йдуть інші гості. Можна дарувати також предмети побуту: покривала, побутову техніку.

У романтичній і теплій атмосфері

Далі слід символічний обряд, під час проведення якого до столу підносять воду, налиту в срібну посудину. Чоловік і дружина повинні омити цією водою руки і обличчя. Це дійство символізує очищення від усього негативного, що накопичився за 25 років спільного життя, нове, милостиве початок. Ведучий керує дією у віршованій формі.

Сценарій як відсвяткувати срібне весілля (25 років)

Після невеликої застільної паузи, під час якої гості розмовляють в затишній атмосфері гостинного будинку, згадуючи минуле, випиваючи за майбутнє, оголошується танець для молодят. В ідеальному варіанті музичний супровід має бути тим самим, що й на весілля 25 років тому.

Наступним ювілейним заходом може бути демонстрація гостям старих весільних фотографій або відео, якщо такі були зроблені. В якості музичного та відеосупроводу можна використовувати плейкасты, зроблені спеціально для срібного весілля. Потім свідки вітають подружжя ще раз, після чого оголошується конкурс та ігри.

Ігри та конкурси

У цьому сценарії срібного весілля включені веселі сценки, конкурси, ігри, покликані створити світлу атмосферу свята, підняти настрій гостям.

Прищіпка

Одна з ігор, яку можна провести вдома на срібне весілля 25років – гра «прищіпка». За аналогією з такою, яка проводилася 25 років тому, для участі вибираються двоє осіб – чоловік і жінка. На одного з учасників чіпляються кілька прищіпок, що інший повинен знайти і зняти з закритими очима. Тут допускається деяка імпровізація – наприклад, зав’язуються руки, а очі залишаються відкритими; прищіпки потрібно зняти зубами.

Сценарій як відсвяткувати срібне весілля (25 років)

«Втримай кулька»

Дуже веселий конкурс: гості викликаються на танець. Під час танцю учасники між собою тримають повітряна кулька, який потрібно намагатися не впустити до кінця танцю. Можна ускладнити цю гру, якщо танцюючі постараються лопнути кульку.

Завершується святкування срібного весілля виносом весільного торта або великого пирога, що супроводжується привітаннями та оплесками. За бажанням, можна продовжити відзначати «одруження» в колі запрошених друзів і рідних.

Якщо ви вагаєтесь між бюджетними варіантами в домашній обстановці і пишним святкуванням, обговоріть можливі сценарії срібного весілля з тими, хто буде приймати участь в їх організації. Краще всього довірити цю непросту турботу агентству, де грамотні фахівці допоможуть вам підібрати найбільш підходящий сценарій, який відповідає вашим запитам, бюджету.

Короткий опис статті: букети на замовлення Як відсвяткувати срібне весілля, щоб свято залишило після себе приємні і теплі враження і запам’ятався назавжди? Не обійтися без грамотно продуманого сценарію!

Джерело: Сценарій як відсвяткувати срібне весілля (25 років)

Сценарій як відсвяткувати срібне весілля (25 років) Зміст 25 років спільного життя… Якщо подружжя прожило разом такий значний термін і зберегли любов, взаєморозуміння, то це – безсумнівно заслуга обох.

Також ви можете прочитати