Що подарувати улюбленому чоловікові? Пивний букет . Домовичок

16.06.2016

Подарунок з чоловічим характером: пивний букет. Обережно, вбиває наповал!

Що подарувати улюбленому чоловікові? Пивний букет . Домовичок
Всім любителям рукоділля величезний привіт! Напевно, сьогоднішня стаття буде адресована в першу чергу жінкам. Хоча чоловіки теж можуть залишитися, адже цей оригінальний подарунок з чоловічим характером легко переробити на жіночий лад. Але про це пізніше.

Отже, чи часто Ви, милі дами, ставите питанням: «Що подарувати чоловікові. коханому чоловікові. хлопцеві і т. д.». Думаю, більшість відповість: «Так, перед кожним святом, а придумати гідний подарунок досить складно». Не переживайте, це нормально. Про те, що чоловікам прийнято дарувати піни для гоління, шкарпетки, труси (що там ще?), вже ходять анекдоти. Хоча, в принципі, подарунки-то корисні, але зовсім нудні. Тому пропоную зробити оригінальний подарунок своїми руками. І від цього не менш практичний. Давайте подаруємо букет! Але не квітів…

Що подарувати улюбленому чоловікові? Пивний букет . Домовичок
Зараз все розповім. Тільки для початку підготуємо все необхідне. Нам потрібні:

— велика пляшка пива (закрита, в процесі не пити!) — 1,5 — 2л;

— сітка для вікон або флористична сітка – 1х0,9 м;

— атласні стрічки в тон або поєднуються з кольором сітки;

— пару гілок дерев товщиною близько 10 мм;

— закуска до пива – сушена риба, горіхи, кальмари, загалом, все, що любить ваш обранець;

— шпажки;

— степлер, ножиці, скотч;

— і головне, ПОДАРУНКИ!

Що подарувати чоловікові чи чоловіка. Ось тут можна сміливо брати все найкорисніше і навіть банальне, загалом, те, що вважаєте за потрібне, але негідним в якості окремого подарунка. Можна навіть піну для гоління подарувати, такий упаковці вона стане незабутнім подарунком Що подарувати улюбленому чоловікові? Пивний букет . Домовичок
Добре, якщо буде наскільки не дуже дорогих речей. Але якщо Ви зважитеся зробити солідний подарунок для свого чоловіка. то не полінуйтеся і в цьому випадку змайструвати таку незвичайну упаковку своїми руками. Але є одне обмеження: розмір. Постарайтеся, щоб подарунки були невеликими, трохи менше розміру пивної пляшки. Далі побачите, для чого.

Що подарувати улюбленому чоловікові? Пивний букет . Домовичок

Першим ділом пакуємо всі подарунки в папір. Я вже розповідала раніше, як зробити таку упаковку своїми руками . Зверніть увагу, що колір паперу повинен гармоніювати з кольором сітки і стрічок.

Беремо гілки і прикріплюємо їх до пивній пляшці з допомогою скотча.

Що подарувати улюбленому чоловікові? Пивний букет . Домовичок

Тепер ми просто зобов’язані заховати це перемотанное неподобство. Відрізаємо смужку сітки по довгій стороні шириною 20 см, згинаємо навпіл. Через кожні 5-7 см нам її потрібно зібрати і закріпити складки степлером. Це дуже легко. Далі опоясываем цією смужкою горлечко пляшки (якщо треба, робимо ще кілька складок), скріплюємо і отримуємо спідничку, яка приховає все зайве.

Що подарувати улюбленому чоловікові? Пивний букет . Домовичок

З допомогою стрічок, подекуди і скотча, ниток, прив’язуємо наші маленькі подаруночки до гілок і до самої пляшці, якщо треба. Ось тому при виборі подарунка для чоловіка потрібно було зупинитися на маленьких, але потрібних речах.

Що подарувати улюбленому чоловікові? Пивний букет . Домовичок
Тепер прикріплюємо їстівні дари. Великі пакетики звертаємо трубочкою, всі перев’язуємо стрічкою і кріпимо зворотною стороною за допомогою скотча до шпажкам. Шпажки можна просто увіткнути в обмотаний скотч або закріпити між маленькими подарунками. Дещо просто прив’язується до гілок. Якщо є ціла сушена риба, то її красу треба обов’язково підкреслити: загорнути в прозору харчову плівку і виставити на саме видне місце.

Для додання цього букету хоч невеликий аналогією зі стандартним, я прикріпила паперові квіточки рожеві і зелені листочки. Наш букет майже готовий. Залишилася його обернути.

Що подарувати улюбленому чоловікові? Пивний букет . Домовичок

Для цього беремо інший шматок сітки. Зверху загинаємо сантиметрів 10-15 і степлером збираємо, як на самому початку. Якщо краї не дуже привабливі, можна попередньо загнути ще й їх.Що подарувати улюбленому чоловікові? Пивний букет . Домовичок

Знову загорнути сіткою наше чудо-дерево-букет так, щоб складочки опинилися нагорі. Збоку робимо акуратний шовчик, з’єднуючи кінці. Розправляємо це пишність і перев’язуємо знизу стрічкою. Оригінальний подарунок своїми руками в незвичайній упаковці готовий! Ну, або майже готовий.

А як же травичка? У букеті повинна бути травичка! Беремо аркуш зеленого паперу і нарізаємо тонкими смужками. Потім закріплюємо кілька травинок разом і вставляємо в букет. Знадобиться 2-3 таких пучка. Ну як? Будете ще думати, що подарувати чоловікові ?

Коли настає день Х і подарунок вручається, настає найцікавіший момент. Мало того, що ваш чоловік виходить таке велике диво, ручної роботи. дивується. Так потім він бачить, що це пиво та їжа до нього, що спричиняє ще більший захват (тим, хто не по пиву, можна подарувати будь-який інший напій з відповідною закускою). А далі ще веселіше: адже треба розпакувати купу подарунків, кожен з яких – сюрприз. Море позитивних емоцій гарантовано!

до Речі, хочу Вам підказати відмінний варіант оригінального подарунка своїми руками. Про це ми написали міні-книгу «Як зробити подарунок своїми руками усього за 20хв!». Всім мої постійні читачі цю книгу вже отримали абсолютно безкоштовно. Ви ще не в їх рядах? Ну, тоді обов’язково пройдіть за вищенаведеною посиланню і дізнайтеся всі подробиці!

А ми з вами зустрінемося дуже скоро! Тему подарунка для чоловіка пропоную обговорити в коментарях. А якщо Вам сподобалася стаття, Ви легко зможете розповісти своїм друзям в соц. мережах за допомогою спеціальних кнопочок (вони розташовані нижче)

Ваш домовичок Олена

Ще більше цікавого та корисного:

Короткий опис статті: чоловічий букет Майстер клас з виготовлення подарунка для чоловіка – пивного букета подарунок для чоловіка, що подарувати чоловікові, оригінальний подарунок своїми руками, що подарувати чоловікові, упаковка подарунка своїми руками

Джерело: Що подарувати улюбленому чоловікові? Пивний букет | Домовичок-Арт

Подарунок з чоловічим характером: пивний букет. Обережно, вбиває наповал! Всім любителям рукоділля величезний привіт! Напевно, сьогоднішня стаття буде адресована в першу чергу жінкам. Хоча чоловіки теж можуть залишитися, адже цей оригінальний подарунок з чоловічим характером легко переробити на жіночий лад.

Також ви можете прочитати