Оформлення букета. Оформлення букетів з тюльпанів. Оформлення

25.06.2016

Оформлення букета. Оформлення букетів з тюльпанів. Оформлення букетів з живих квітів

April 15, 2014

Багато людей люблять троянди, хризантеми, орхідеї і гладіолуси, але з прекрасними весняними тюльпанами не може зрівнятися жодна квітка. На жаль, найчастіше їх продають без особливих прикрас, просто загорнувши в целофан. А адже оформлення букета з тюльпанів може стати по-справжньому захоплюючим дією. При цьому його творець проявить своє щире ставлення до тієї людини, кому він призначався.

Оформлення букетів з живих квітів

Оформлення букета. Оформлення букетів з тюльпанів. Оформлення
При використанні у створенні подарункових букетів тюльпанів слід вибирати тільки найсвіжіші квіти з нерозпустилися бутонами. Особливо актуально оформлення букета з них у весняний час, коли всім хочеться відчути пробудження природи. Ці нестандартні, яскраві і ніжні квіти давно є одним з найулюбленіших об’єктів роботи селекціонерів. Вже давно минули ті часи, коли на прилавках можна було зустріти тільки червоні або жовті тюльпани. Палітра кольорів і форм новітніх сортів просто вражає уяву. Вже можна знайти і практично чорні, фіолетові тюльпани.

Ці квіти відмінно комбінуються з такими видами рослин, як троянди, ранункулусы, гортензії, гіацинти, фрезії, еустоми, кали, причому в будь-яких комбінаціях. Завдяки тому, що у них досить довгі стебла, з них прекрасно виходять каскадні і круглі букети. При цьому можна використовувати різні портбукетниці. Оформлення букета з тюльпанів не потребуватиме особливих зусиль, оскільки вони вже самі по собі є чудовим подарунком.

Привід для букета з тюльпанів

Оформлення букета. Оформлення букетів з тюльпанів. Оформлення
Такі композиції прийнято дарувати до подій і свят романтичного характеру (укладення шлюбу, перша зустріч, день святого Валентина, 8 Березня, народження дитини тощо). Незамінні вони і при побаченні. Причому чим менше термін романтичних зустрічей, тим ніжніше слід вибирати букет. Так, для цього випадку відмінно підійдуть рожеві, білі, бузкові або помаранчеві тюльпани, перев’язані ніжною стрічкою. Не варто забувати і про те, що у цих квітів стебло, на відміну від колючих троянд, не зможе поранити дівчину. При цьому для підтримки прекрасного виду букета не знадобиться висока і масивна ваза, а цілком підійде будь скляну посудину з водою. Букет ароматних і ніжних тюльпанів завжди підніме настрій.

У разі, коли у партнерів вже давно палають романтичні почуття, можна підносити яскраво-червоні квіти. Оформлення букетів з тюльпанів яскравими сердечками або іншими декоративними аксесуарами може подужати будь, оскільки листя цих квітів вже самі по собі є відмінним фоном для бутонів і різного декору.

Оформлення букетів з квітів для нареченої

Оформлення букета. Оформлення букетів з тюльпанів. Оформлення
Який ще квітка може так ненав’язливо підкреслити ніжну красу прекрасної нареченої, якщо не тюльпан? При цьому він відмінно поєднується і з деякими іншими рослинами. Оформлення букетів з живих квітів дозволить не тільки додати весільної церемонії особливу родзинку, але і дозволить заощадити досить значну суму грошових коштів, оскільки композиції з традиційних троянд або дорогих орхідей не кожному по кишені.

Найчастіше в таких букетах використовують бутони найніжніших відтінків: білих, ніжно-рожевих, бузкових. Нерідко флористи, навпаки, для наречені вибирають поєднання контрастних тонів. Так, дуже ефектно виглядає букет з білих тюльпанів, в оточенні, наприклад, червоних, фіолетових або малинових бутонів. Особливо красиво виглядає така композиція на тлі яскраво-зеленого листя. Дуже ефектно виглядає поєднання махрових і простих бутонів.

Букет для іменинника

Оформлення букета. Оформлення букетів з тюльпанів. Оформлення
Як не можна до речі буде букет з тюльпанів на дні народження друга або родича. Широкий вибір різних форм і забарвлень цих кольорів дозволяє створити величезне різноманіття композицій. Вони можуть бути однотонними (складаються з тюльпанів одного відтінку) або строкатими, у яких можна використовувати самі різні відтінки бутонів. При цьому слід враховувати, що оформлення букетів (фото можна побачити в статті), що складаються з декількох відтінків, потребує більшої кількості квіток, оскільки тільки так проявиться вся краса даної композиції. Невеликий презент у вигляді кількох яскравих тюльпанів, створений своїми руками, дозволить підкреслити вашу індивідуальність і заощадить кошти на більш дорогий презент.

Голландські тюльпани

останнім часом особливим попитом користуються тюльпани голландської селекції. Їх відмітною особливістю можна вважати різноманіття форм і відтінків, а також досить міцний стебло, який, на відміну від деяких вітчизняних сортів, дозволяє квітці зберігатися в кращому вигляді набагато довше (головки не никнуть). Також до характерних особливостей голландських тюльпанів можна віднести великий розкид по величині квітки, форми й колориту. Це дозволяє оформлення букета перетворити на захоплюючу процедуру, при якій можна використовувати різні сорти, які тільки підкреслюють красу один одного.

Вибір кольору тюльпанів

Оформлення букета. Оформлення букетів з тюльпанів. Оформлення
Деякі люди надають великого значення кольору бутонів. Так, окремі дами ні за яких обставин не зрадіють жовтим тюльпанам, оскільки у них міцний стереотип, що ці квіти пророкують розлуку. Більшість чоловіків, не досвідчених у флористиці, воліють вибирати бутони різних червоних відтінків. Така риса, швидше за все, говорить про консерватизм людини, хоча для офіційних заходів такий букет буде більш ніж доречним. Найбільш креативні, як правило, молоді люди вибирають квіти самих несподіваних відтінків, нерідко комбінуючи різні за кольором бутони. Такий букет показує гостроту мислення людини і його смак.

Для ділових партнерів ідеально підійдуть яскраво-помаранчеві тюльпани, оскільки цей колір символізує прагнення до успіху і вдалі справи.

Дуже незвичайним і оригінальним подарунком може стати букет з практично чорних бутонів. Насправді колір такого тюльпана — темно-фіолетовий, але він настільки насичений, що здається майже чорним. Такий букет можна підносити тільки тим, у кого є почуття гумору і хто не побоїться деякої «траурности» презенту.

Скільки зберігається букет з тюльпанів

При належному догляді композиція з цих кольорів може простояти в хорошому кондиційному вигляді 5-6 днів. Для цього слід щодня міняти воду у вазі, а підрізати стебла приблизно на 1 см, але тільки під струменем води (щоб не потрапило повітря). Щоб бутони, що не розпустилися передчасно, ці квіти тримають у прохолодному місці.

Короткий опис статті: оформлення букетів Багато людей люблять троянди, хризантеми, орхідеї і гладіолуси, але з прекрасними весняними тюльпанами не може зрівнятися жодна квітка. На жаль, найчастіше їх продають без особливих прикрас, просто загорнувши в целофан. А адже оформлення букета з тюльпанів може стати по-справжньому захоплюючим дією. оформлення букета оформлення букетів з живих квітів, оформлення букетів з тюльпанів

Джерело: Оформлення букета. Оформлення букетів з тюльпанів. Оформлення букетів з живих квітів

Оформлення букета. Оформлення букетів з тюльпанів. Оформлення букетів з живих квітів April 15, 2014 Багато людей люблять троянди, хризантеми, орхідеї і гладіолуси, але з прекрасними весняними тюльпанами не може зрівнятися жодна квітка.

Також ви можете прочитати