Як зробити їстівні букети на 23 лютого. Рада

20.02.2017

Як зробити їстівні букети на 23 лютого

Як зробити їстівні букети на 23 лютого. Рада

В самий «чоловічий» день році — 23 лютого — представники сильної статі приймають подарунки. І якщо звичайні букети з квітів у подарунок чоловікам навряд чи сподобаються, то їстівні — дуже навіть, причому в самому буквальному сенсі! Давайте дізнаємося, як зробити їстівні букети на 23 лютого своїми руками.

Напередодні Дня захисника Вітчизни, що відзначається щорічно 23 лютого, мільйони жінок ламають голову над тим, що б такого подарувати оточуючим їх чоловікам: дідам, батькам, братам, чоловікам, синам, друзям, колегам і т. д. З черговою піною для гоління і зв’язкою шкарпеток нікому не хотілося б потрапити в халепу, а тому жінки шукають щось незвичайне і оригінальне для подарунка.

Їстівний букет на 23 лютого. зроблений своїми руками, – це те, від чого, мабуть, не відмовиться жоден чоловік. Ще б, адже в такому подарунку поєднуються одразу і краса, і оригінальність, і, звичайно ж, відмінний смак. Робити їстівні букети в подарунок на 23 лютого можна практично з будь-яких продуктів, ми ж з вами давайте розглянемо деякі основні ідеї таких букетів.

Букет з риби

Букет з риби можна назвати напевно «родоначальником» всіх їстівних солоних букетів «по-чоловічому». Все досить просто. ви вибираєте сушену, в’ялену або копчену рибку, збираєте її в букет (головами вгору), фіксуєте разом дротом і оборачиваете в газету або пакувальний папір. На завершення ви прикрашаєте ваш букет бантом — і оригінальний подарунок на 23 лютого готовий.

Рибу ви можете вибрати будь-яку на смак обдаровуваного, чим більше риби — тим пишніше буде ваш букет. Однак врахуйте, що занадто велика кількість риби вам буде складніше зафіксувати в букеті. При цьому, якщо ви не хочете, щоб ваш їстівний букет виділяв характерний аромат до того, як він буде вручено одержувачу, оберніть кожну рибину в пакувальну плівку окремо і прикрасьте її стрічкою.

Букет з ковбаси

Для тих чоловіків, які байдужі до риби, прекрасним подарунком на 23 лютого стане букет з ковбаси. Великі палиці салямі, «стрічки» сосисок», мисливські ковбаски — все це стане відмінною заміною звичним трояндам, гладиолусам, ліліям, ромашок і т. д. Причому додатково ви можете використовувати в ковбасному букеті свіжі або сушені овочі, щоб зробити подарунок ще більш апетитним.

Найзручніше з ковбаси зробити класичний конусоподібний букет. У центр букета помістіть палицю салямі або сирокопченої ковбаси. Для зручності її можна нанизати на тонкий міцний стрижень з дерева. Навколо салямі розмістіть нанизані на шпажки невеликі ковбаски, зафіксуйте ковбаси разом за допомогою дроту або міцних ниток. Потім заповніть простір між ковбасами свіжою зеленню кропу і петрушки, листовим салатом.

Упакуйте ваш їстівний букет в красиву обгортковий папір, сітку чи плівку. Прикрасьте паперовими стрічками і бантами. Букет готовий до вручення одержувачу.

Букет із закусок до пива

Третя популярна різновид їстівних букетів для чоловіків на 23 лютого — це букети із закусок до пива. У таких букетах використовуються всілякі закуски до пива, включаючи сушену рибу, фісташки, солоні сушіння і багато іншого. Для прикраси букетів використовується пакувальний папір для квітів, стрічки, гофрований папір.

Щоб зробити букет із закусок до пива, можна поступити наступним чином. Підготуйте кілька невеликих довгих сушених або в’ялених рибок, солоні фісташки смажені, маленькі солоні сушіння, прозорий целофан, стрічки для прикраси, пивний келих або кухоль, бамбукові палички для суші (кілька пар), а також харчову плівку і тейп-стрічки (флористичну стрічку).

Рибу упакуйте в целофан, перев’яжіть стрічками, формуючи зверху красиві «хвостики». Фісташки по одній оберніть харчовою плівкою на кшталт цукерок-трюфелів так, щоб знизу можна було сформувати з плівки щільний джгут. На палички для суші зверху закріпіть за допомогою тейп-стрічки 1 фісташку (фіксуйте її за «хвостик»), потім трохи нижче — 3 фісташки, ще трохи нижче — 4-5 фісташок.

Продовжуйте формувати з фісташок своєрідний «колосок», поки він не досягне бажаної довжини. Зробіть із паличок для суші і фісташок кілька аналогічних «колосків». Нанизайте на кожен «колосок» за кілька сушок (приблизно за 3-5)

Приступайте до складання букета. У келих за бажанням укладіть трохи флористичної сіточки. Встановіть потім в келих обгорнуту в целофан сушену рибу, «колоски» з фісташок і сушок. Прикрасьте букет стрічками, сухоцвітами і вручайте винуватцеві торжества.

Як зробити їстівні букети на 23 лютого. Рада

Короткий опис статті: чоловічий букет Як зробити їстівні букети на 23 лютого своїми руками? Збірник порад AnyDayLife поділиться з вами ідеями їстівних букетів з риби, ковбаси і закусок до пива їстівний букет, букет з риби, букет з ковбаси, букет з фісташками, як зробити їстівний букет, букет на 23 лютого

Джерело: Як зробити їстівні букети на 23 лютого. Рада

Як зробити їстівні букети на 23 лютого. Рада Як зробити їстівні букети на 23 лютого В самий «чоловічий» день році — 23 лютого — представники сильної статі приймають подарунки. І якщо звичайні букети з квітів у подарунок чоловікам навряд чи сподобаються, то їстівні — дуже навіть, причому в самому буквальному сенсі! Давайте дізнаємося, як зробити їстівні букети на 23 лютого своїми руками.

Також ви можете прочитати