Цикас революта кімнатні рослини

13.12.2017

цикас Революта

Кімнатні рослини з доставкою по Новосибірську

Діаметр 14 Висота 45

2 інші товари з цього розділу:

 • Цикас революта кімнатні рослини

 • Цикас революта кімнатні рослини
 • Цикас (Латинська назва рослини Cycas revoluta). Батьківщиною цикаса є Південно-Східна Азія, остова Полінезії, а так само Індія.

  Відомо існування понад 200 видів цикаса. Викопні рештки цикаса були знайдені в шарах Мезозою, майже на всіх континентах. Є види, які вимерли, а є, які існують в тому ж вигляді що й мільйони років тому.

  цикас — давольно таки повільно зростаюча пальма. За рік рослина зазвичай виростає на три сантиметри і випустить від 1 до 3 листя. У кімнатній культурі рослина в рік може випустити 1 — 2 листи, при цьому висота його практично не змінюється. Завдяки повільному зростанню, цикас ідеально підходить для бонсай.

  Цикас — догляд.

  Освітлення. До обіду можливі прямі сонячні промені, а так само яскраве розсіяне світло. Для нормального розвитку цикаса в день необхідно мінімум 4 години прямого сонячного світла.

  Температура.

  При сухому повітрі цикас витримує короткочасне зниження температури до 6 градусів С. Оптимальна температура зимового вирощування від 11 до 15 С. Температура річного вирощування від 15 до 40 С.

  Полив — допускається легке підсушування грунту. Якщо сумніваєтеся — не поливати, полийте на наступний день. У зимовий час частота поливу стає ще рідше. Надмірна полив цикаса обов’язково призведе до розвитку кореневих гнилей та загибелі рослини. При поливі рослини, уникайте попадання води в крону пальми, особливо в прохолодну погоду при низькому освітленні.

  Цикас воліє нейтральний і слабокислий грунт. Суміш грунту повинна забезпечувати швидкий злив води. Правильно змішаний грунт — коли після поливу вода в вкрай короткий час випливає з горщика через дренажний отвір. Якщо вода стікає через дренажний отвір протягом декількох хвилин, то такий ґрунт не придатна для вирощування цикаса.

  Матеріали, які сприяють дренированию грунту: пемза, галька, великий перліт, дуже великий пісок, граніт, деревна тріска (розмір від 2 см) і грубий торф.

  Матеріали, які знижують дренування грунтової суміші: дрібний пісок (фракція менш 3 мм), глинистий грунт, тонкий верхній шар грунту, або будь-який субстрат, що складається з дрібних твердих частинок.

  Склад грунтової суміші для вирощування цикаса: 1 частина пемзи (можна замінити на шлак) + 1 частина соснової кори (фракція не менше 20мм) + 1 частина доломітового щебеню або гальки (12мм) + 1 частина грубого торфу + 1 частина деревного вугілля (фракція не менше 10мм) + 1 частина перліту (велика фракція) + 0.1 частини кісткового борошна. Перед застосуванням суміш необходімопростерілізовать.

  При складанні грунту, а також для її мульчування Не застосовуйте компонентів, які швидко втрачають свою структуру. Такі компоненти приводять до «заболочування» суміші. При оздоравліванія рослини, як субстрат для посадки використовують чисту пемзу або перліт. У лужних грунтах з рН вище 7.5 багато мікроелементів стають недоступними для рослини.

  Для підгодівлі рослини найкраще використовувати гранульовані добрива тривалої дії. Застосовують їх у весняно-літній час в половинній концентрації. Можна застосовувати водорозчинні комплексні добрива (з високим вмістом калію та мікроелементів) — один раз на місяць в половинній концентрації, рекомендованої для кімнатних квітів. В осінньо-зимовий час підгодівлі не проводять.

  Пересадка і вибір контейнера (горщика).

  Для хорошого вирощування в кімнатних умовах — кожні два три роки потрібно пересаджувати рослину, зі зміною грунтової суміші. Цикас можна пересаджувати протягом усього року. Оптимальний час для пересадки — рання весна, перед сезоном активного розвитку. Перед пересадкою видаліть 30% листя. При пересадці намагайтеся не пошкоджувати коріння. Пошкодження товстих коренів збільшує ймовірність захворювання гнилями. У разі якщо рослина захворіло, то пересадку (з лікувальними процедурами) необхідно проводити негайно незалежно від пори року.

  При виборі судини для пересадки цикаса необхідно дотримуватись наступних правил:

  1. Внутрішній діаметр нового горщика повинен бути більше діаметра стовбура цикаса максимум на 2-3см;

  2. Глибина горщика повинна дорівнювати 2 — 2.5 діаметрами горщика (якщо діаметр 15см, то оптимальна глибина 30 — 35см).

  Необхідна вологість для вирощування цикаса 70 — 80%. Обприскування рослини не треба. Один раз в місяць рослині корисний теплий душ.

  Проблеми в вирощуванні цикаса.

  Нові листя коротше, ніж зазвичай (ніж старі). Ймовірні причини:

  а) При різкій зміні освітленості Ваше рослина не встигло пройти акліматизацію.

  б) Якщо це перший лист після того, як рослина було вкорінене або перехворіло (пошкодження Конєва системи).

  в) Збилися "біологічний годинник »- різка зміна освітленості, тривалості світлового дня, температури.

  в) Помилки в змісті. Неправильне харчування або необхідність лікування, погана структура грунту.

  Не ростуть нові листя. Причина:

  Лист погано виглядає.

  Причина: нестача поживних речовин. Перевірте ствол на стиск: якщо м’який, то це гниль і рослина ймовірно загине.

  Кінчики листя буріють.

  Причина: імовірна нестача мікроелементів. Якщо після підгодівлі лист не росте — проблема в догляді.

  Цикас революта кімнатні рослини

  Де вирощені Ваші кімнатні рослини? — Всі рослини вирощені в Нідерландах, і доставлені до Новосибірська авіа транспортом, що дає гарантію свіжості всіх рослин.

  Цикас революта кімнатні рослини

  Ваші квіти виглядають так само як представлені на фото? — Більшість рослин сфотографовано на місці, Ви можете бути впевнені, що ми доставимо Вам квітка з вигляду максимально близькому до якого ви побачили на фотографії, але потрібно розуміти, що немає в світі однакових кольорів так само як і людей.

  Цикас революта кімнатні рослини

  Дбайливий догляд та й професійне зберігання рослин на всіх етапах від транспортування до зберігання.

  Цикас революта кімнатні рослини

  Правельний догляд і турбота про всіх рослинах

  Цикас революта кімнатні рослини

  • Цикас революта кімнатні рослини

  2 100,00 руб 1 500,00 руб

  Доставка квітів і рослин

  замовлення квітів

  c 9: 00-20: 00 286-52-95 або

  ми доставимо замовлені Вами рослини на наступний день після оформлення замовлення.

  Кімнатні рослини

  Завжди в наявності великий асортимент кімнатних рослин. Всі рослини вирощені в Нідерландах, і доставлені до Новосибірська авіа транспортом, що дає гарантію свіжості і якості на будь-який куплене у нас горшкові рослини. Поради по догляду за кімнатними рослинами. На нашому сайті можна оформити онлайн замовлення будь-якого кімнатної рослини, а так само представлений повний каталог з ілюстраціями рослин. Більшість фотографій представлених в нашому каталозі, це реальні фотографії рослин, і Ви можете бути впевнені, що ми доставимо вам саме те рослина яке максимально схоже на фото представлене в каталозі. Розмір рослин визначається діаметром горщика, а також висотою рослин. Висота будь-якого рослина вимірюється від низу горщика до верхівки рослини.

  Підпишіться на наші оновлення

  Зв’яжіться з нами

  Безкоштовна доставка від 1000 рублів, у віддалені райони від 3000 рублів. Самовивезення не передбачений.

  Джерело: Цикас Революта Кімнатні рослини

  Також ви можете прочитати