Кімнатні квіти фото і назви

20.12.2017

Кімнатні квіти: фото і назви

Кімнатні квіти фото і назвиВсім відомо, що кімнатна садівництво — це вирощування рослин в житловому приміщенні. Особливо воно популярне в країнах, де процвітає довга і холодна зима. Для того щоб виростити кімнатні квіти в домашніх умовах, а не в теплиці, використовують, наприклад, бічне напрямок світла, повітря повинне бути сухим, світла мало, ніяких протягів, пилу або нестабільної температури. Якщо не дотримуватися перерахованих вище умов, кімнатні квіти (фото і назви приведені нижче) просто не зможуть успішно рости і розвиватися.

Назви домашніх кімнатних квітів, фото і догляд за ними

Перш за все, хотілося б відзначити, що на сьогоднішній день існує величезна кількість кімнатних рослин і квітів. Енциклопедія кімнатних квітів настільки цікава і різноманітна, що звичайному любителю-садівнику її просто не вивчити, але наш сайт допоможе вам розібратися в самих корисних питаннях. Ось лише короткий перелік кімнатних квітів: алое, бегонії, бугенвиллия, гарденія, драцена, жасмин, всілякі види кактусів, каланхое, камелія, орхідея, пальми, папороті, філодендрон, цикламен і багато інших.

Кімнатні квіти, догляд за ними, а також приготування землі для них вимагає серйозного і ретельно продуманого підходу. До складу грунту найбільше входить дернової землі, в якій міститься велика кількість глини або рослинних залишків. Також вживаються всілякі перегнійним землі, а саме торф’яна, вересковая, хвойна, листова і гнойова. Землі такого типу отримують від розкладання речовин, від яких, власне кажучи, і відбувається їх назва. І, нарешті, чистий річковий пісок, який є невід’ємною складовою частиною землі. Ось такий от він, догляд за домашніми квітами.

Пропорції землі відрізняються в залежності від різних порід рослин. Так, наприклад, папороті та інші ніжні рослини, як правило, садять в так звану легку землю: 2/3 вересковой або листової землі і 1/3 дернової. Більш важка земля підійде для тих рослин, у яких не дуже добре розвинена коренева система, але які досить швидко ростуть, наприклад пеларгонії, фуксія і інші. Для цього змішуємо гною, глинистий дернову і листову землю в рівних пропорціях. Ще існує важка земля, яку використовують для рослин з м’ясистим або товстими корінням — це драцени, пальми, цибулинні і більшість кімнатних рослин. Для них необхідно дотримуватися таких пропорцій: від ½ до 2/3 глинистої дернової землі. Пісок обов’язково додають в усі види землі; його пропорція повинна становити від 1/10 до 1/6 усієї кількості землі.

Продовжуємо розбиратися в питанні, як доглядати за кімнатними квітами. Кімнатні квіти можуть розмножуватися природним способом (посівом) або штучним (поділом, живцями, щепленням і т. Д.).

Пересадка кімнатних рослин

Кімнатні квіти фото і назвиБільшість рослин вимагає щорічної пересадки, а деякі необхідно пересаджувати 2-3 рази за літо. Весна — найкращий час для пересадки, тому що саме в цей час року поновлюється зростання після довгого зимового відпочинку. Рослина, яке потрібно пересадити, обережно виймають з горщика і за допомогою загостреної палички видаляють частину старої землі так, щоб кому зменшився на ¼ — 1/3 від своєї величини. Нова посуд повинна бути трохи крупніше старої.

Також необхідно зробити дренаж з рослинних волокон або черепків, витягнутих з дернової землі. Зверху на дренаж насипають невелику кількість заздалегідь приготовленої земляної суміші, опускають рослина і, тримаючи його на вазі, заповнюють простір між грудкою і стінками горщика. Землю потрібно ущільнити настільки, щоб можна було підняти рослина разом з горщиком, якщо взяти його за ствол. Як тільки рослина пересадили, відразу ж поливаємо його і ставимо в захищене від сонячних променів місце на кілька днів.

Якщо ви хочете дізнатися, чи потребує ваша рослина в поливанні, подивіться на землю. Якщо вона просохла і на поверхні посветлела, тоді сміливо поливайте квітка. Температура води для поливання повинна бути кімнатної. Так, якщо ми візьмемо за приклад великі кімнатні квіти, то їх поливають навесні або влітку водою, яку підігріли до 30-35 ° Р.

Квіти: догляд в домашніх умовах

Щоб позбавити рослини від паразитів, їх необхідно утримувати в повній чистоті. Дуже часто рослини «атакують» червоний павучок, трипси, щитова, листкова і волохата тля і багато інших паразити. Позбутися від них можна обмив рослини водою, яка настояна на махорку або розбавлена ​​тютюновим екстрактом.

Санкт-Петербург готується до травневого фестивалю тюльпанів

Виявляється, кактуси не тільки красиві і оригінальні рослини, але і супер продукт в майбутньому раціоні людства.

У Ботанічному саду МГУ "аптекарський город" завершилася виставка "репетиція квітів"

Кілька мільйонів різних кольорів прикрасять московські вулиці і площі в 2016 році.

У Ботанічному саду Університету Нижнього Новгорода вивели новий унікальний сорт орхідеї

Всі права і матеріали, розміщені на сайті, охороняються відповідно до законодавства Російської Федерації. Відтворення в будь-якій формі в цілому або частини будь-яких статей, ілюстрацій, рекламних та інших матеріалів — тільки з предва рительного письмового дозволу з обов’язковим посиланням на джерело.

Джерело: Кімнатні квіти: фото і назви

Також ви можете прочитати