Тюльпани оптом 2

27.12.2017
Тюльпани оптом 2

тюльпани оптом

Наша Агрофірма «Растекс» недорого поставляє тюльпани оптом (зрізка) для власників бізнесу і приватних осіб. Ми співпрацюємо з салонами, крамницями з квітів і регіональними дистриб’юторами, завжди чітко погоджуючи терміни поставок і якість продукції. При покупці тюльпанів, особливо оптом, завжди вкрай важлива грамотна робота фахівців з доставки в зв’язку з певною примхливістю товару. Співпрацюючи з нашою компанією, ви отримуєте:

  • тюльпани оптом недорого;
  • прямий продаж квітів від виробника;
  • гарантію того, що кожен куплений тюльпан буде в цілості при доставці;
  • знижки на опт і можливість довгострокового співробітництва;
  • можливість недорого оформити старт власного бізнесу.

Ми працюємо з тюльпанами вже більше трьох років і точно знаємо все про те, як вирощувати цей на перший погляд невибагливий квітка. За здоров’ям наших рослин стежать найдосвідченіші фахівці, тому ми повністю відповідаємо за якість кожного бутона. Безумовно, продаж — наш коник, і тому ми працюємо не тільки з великими закупщиками, але і приватними покупцями, надаючи їм можливість купувати рослини невеликими партіями. І найголовніше — завдяки опту весь товар ви можете придбати недорого. Клієнтам ми пропонуємо доставку від 800 російських рублів по Москві і області, а так само виїжджаємо в Європейські регіони Росії.

Для того щоб недорого купити тюльпани оптом у нашій агрофірми, вам необхідно узгодити з нами кількість поставок, вибравши необхідний товар на інтернет вітрині. У нас немає кошика, але будь-яку інформацію про продаж можна вказати в заявці, яку ви можете зробити через сайт.

Ціни на тюльпани оптом

Низька ціна на тюльпани оптом забезпечить високий прибуток вашому бізнесу. Агрофірма «Растекс» поставляє зрізання сортових тюльпанів великим і дрібним оптом, співпрацюючи з московськими та обласними магазинами квітів, а також регіональними дистриб’юторами. У теплицях нашої агрофірми тюльпани вирощують цілий рік, регулярно потрапляючи в квіткові магазини та салони. Однак саме на початку весни при покупці квітів їм приділяється особлива увага. І справа далеко не в тому, що тюльпани прийнято дарувати на свято 8 березня. Саме тюльпани, з їх витонченою красою та багатством кольору, уособлюють прихід тепла і сонця.

Ми гарантуємо, що кожен тюльпан буде доставлений вам в повній цілості, з дотриманням необхідних умов при транспортуванні.

Кожен оптовий замовлення розглядається окремо, ми пропонуємо гнучку систему знижок для своїх клієнтів.

Ми самі вирощуємо все квіти, тому ви отримаєте їх за реальною ціною, без націнок посередників. Ви можете купити нашу продукцію, навіть якщо проживаєте не в Москві, ми організуємо доставку в усі регіони європейської частини РФ.

Продаж тюльпана найбільш актуальна в період перших весняних свят. Тому ми рекомендуємо вам поквапитися. Всі види, які ми вирощуємо, вказані на сайті. Оптовим клієнтам ми готові запропонувати знижки на доставку і консультації наших фахівців. Вартість замовлення незмінна з моменту підписання договору і до самого отримання товару.

Якщо вас цікавить не тільки покупка тюльпана, але, наприклад, ви б хотіли купити розсаду овочів, то у наших фахівців або на сайті також можна отримати інформацію з оптових продажів.

Щоб купити тюльпани оптом у нас, зателефонувавши за номером +7 (926) 387-79-48 і ми в найкоротші терміни оформимо для вас закупівлю квітів і доставку недорого прямо до ваших дверей. Якщо вам зручніше зробити замовлення по електронній пошті, то на головній сторінці ви знайдете адресу нашого менеджера з продажу.

Джерело: тюльпани оптом

Тюльпани оптом 2

Також ви можете прочитати