Фестиваль тюльпанів в Стамбулі 2018

29.12.2017

Фестиваль тюльпанів в Стамбулі

Щовесни в Стамбул приїжджає величезна кількість туристів, щоб потрапити на один з найкрасивіших свят. Щорічно в квітні проходить знаменитий фестиваль тюльпанів у Стамбулі. В цей час місто особливо гарний — тут настільки красиво, що хочеться залишитися в Стамбулі назавжди. Тюльпани можна бачити всюди — як на центральних вулицях, в алеях і парках, так і в будь-якому дворі.

Любов турків до тюльпанів невипадкова. Ця квітка був завезений в країну за часів Османської імперії і відразу сподобався місцевим султанам. Поступово тюльпани стали з’являтися у вигляді орнаменту на одязі, зброї, килимах і посуді. Сьогодні Стамбул уже можна назвати столицею тюльпанів. Більш того, турки щороку борються за офіційне отримання цього статусу і продовжують конкурувати з Голландією.

Напередодні свята цибулини тюльпанів роздають всім бажаючим абсолютно безкоштовно, а місцеві жителі із задоволенням садять їх.

Офіційно фестиваль тюльпанів у Стамбулі йде близько місяця, але милуватися квітами можна набагато довше. Справа в тому, що турки висаджують різні сорти рослин — ранні і пізні — спеціально для того, щоб продовжити свято.

Під час свята в місті можна побачити численні квіткові виставки і спеціально виготовлені скульптури, а також відвідати ярмарки та концерти відомих музикантів. Головні заходи за традицією проходять в парках Емірган і Гульхані, а також на площі Султанахмет.

Під час фестивалю тюльпанів у Стамбулі розпускається більше 11 мільйонів квіток. Можна побачити більше 100 різних сортів, причому самої різного забарвлення.

Фестиваль тюльпанів в Стамбулі 2018Фестиваль тюльпанів в Стамбулі 2018

Поділитися

Стамбул і околиці

  • Кращі екскурсії по Стамбулу і околицях: традиційна оглядова по місту (вечірня і денна), національне шоу з танцями живота і вечерею, а також панорамні прогулянки по Босфору або до островах Принців на теплоході. Крім того, не варто забувати про термальні джерела Яловий, унікальні святині Каппадокії (авіа на один або два дні) або симпатичні пляжі Чорного моря.
  • Вас також можуть зацікавіти Греція, Єгипет, Іспанія, Італія, Таїланд.
  • Найпопулярніші турецькі міста і курорти: Аланья, Белек, Бодрум, Кемер, Сіде, Стамбул.

теж цікаво

екскурсії по&# 160; Стамбулу і поруч

Популярні готелі Стамбула

  • CVK Park Bosphorus Hotel Istanbulот&# 160; 9&# 8201; 745&# 160; руб. İstanbul Gumussuyu Mah. Inonu Cad. No: 8 Taksim
  • Park Dedeman Leventот&# 160; 4&# 8201; 702&# 160; руб. İstanbul Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi No: 187 Şişli
  • Polatdemir Hotelот&# 160; 2&# 8201; 590&# 160; руб. İstanbul Aksaray Cad. No: 7 Laleli
  • Pisa Hotelот&# 160; 2&# 8201; 658&# 160; руб. İstanbul Balabanağa Mah. Fetihbey Caddesi Kurultay Sokak No: 3 Laleli

Відповідно до закону про авторські права при цитуванні матеріалу «Фестиваль тюльпанів в Стамбулі» активна індексується посилання на джерело обов’язкове.

Джерело: Фестиваль тюльпанів в Стамбулі 2018

Також ви можете прочитати