Доставка квітів київ безготівковий розрахунок

12.01.2018

Доставка квітів київ безготівковий розрахунок

 • Доставка квітів київ безготівковий розрахунок
 • Доставка квітів київ безготівковий розрахунок
 • Доставка квітів київ безготівковий розрахунок

Доставка квітів в Києві і по Україні

Просто виберіть букет, та оформіть замовлення. В якості методу оплати, виберіть Оплата пластиковою карткою Visa / MasterCard. Ви будете автоматично перенаправлені на безпечну сторінку оплати, де вам потрібно буде ввести реквізити Вашої картки, і підтвердити платіж введенням коду з смс.

Платежі проходять за технологією 3DS (3D-Secure) — це технологія, яка забезпечує Вашу карту додатковим секретним кодом або кодом з смс при підтвердженні інтернет-оплати, що захищає її від несанкціонованого використання, коли Ви робите онлайн платежі.

Платіж проходить моментально. При оплаті замовлення відбувається автоматична конвертація валют. Не має значення, яка валюта вашої картки — долари, рублі або тугрики, ви можете оплатити будь-якою картою. Для вашої зручності на сайті ціни представлені в трьох валютах — гривня, долар і російський рубль (перелючатель валют — справа вгорі сторінки).

Оплата здійснюється у відділеннях ПриватБанк (Приват 24) і Райффайзен Банку Аваль

 • ПриватБанк № карти: 5168 7423 5917 1190 Сисенко Олена

Після проведення платежу, обов’язково зв’яжіться з нами і підтвердіть факт оплати — вкажіть номер замовлення і суму оплати!

 • — картою онлайн — моментально;
 • — на Яндекс гаманець (ЯД) 410015499988678 — моментально
 • — через відділення Зв’язковий, Евросеть, термінали самообслуговування на гаманець Webmoney R191547336638 — 5-10 хвилин;
 • — на гаманець Qiwi +380674033700 — через відділення Зв’язковий, Евросеть (через операціоніста) або зі свого гаманця — оплата проходить протягом 5-10хвилин;
 • — банківським переказом Приватмані (Через термінали Qiwi);
 • — Western Union *, Money Gram, Ria, Юністрім — на ім’я Сисенко Олена Олександрівна (Sysenko Olena) Київ, Україна — оплата проходить протягом 10-15 хвилин;
 • Після оплати повідомте нам номер чека (квитанції) і суму будь-яким зручним для вас способом. Так само вкажіть номер замовлення, який ви оплатили.

Ви можете самостійно сформувати собі рахунок для оплати. Для цього ви повинні знати номер свого замовлення і суму в грн.

Оплата здійснюється заздалегідь, перед фактом доставки, готівкою кур’єру. У разі, якщо адреса доставки не збігається з адресою платника, вартість послуги виїзду кур’єра на Вашу адресу, для здійснення попередньої оплати, становить 60 грн. Дана послуга працює лише в Києві.

Виберіть букет і ми виставимо Вам рахунок на оплату. При підписанні договору на флористичне обслуговування на постійній основі, діє система знижок. Квіти за безготівковим розрахунком — сучасний і ефективний спосіб вести бізнес.

На нашому сайті працює автоматичний сервіс прийому платежів по системі Webmoney. Ви також можете провести оплату зі свого гаманця (без коду протекції) безпосередньо, або через термінали самообслуговування.

Гаманці Kievflower для оплати:

 • Webmoney, гривні (UAH): U253333083773
 • Webmoney, євро (EUR): E151785866139
 • Webmoney, долари (USD): Z239495779764
 • Webmoney, рублі (RUR): R191547336638

Після проведення платежу, обов’язково зв’яжіться з нами і підтвердіть факт оплати — вкажіть номер замовлення і суму оплати!

Дуже зручний спосіб переказу грошей для тих, хто живе не в Україні. Відправити гроші по Western Union / Money Gram можна зі 170 000 точок по всьому світу. Відправити гроші по Western Union Ви можете не виходячи з дому, через сайт Westernunion.com за допомогою карти Visa / MasterCard

— Одержувач: Сисенко Олена Олександрівна (Sysenko Olena) Kiev, Ukraine

Після відправлення переказу: повідомте нам контрольний номер переказу, точну суму, ПІБ, країну і місто відправника і номер Вашого замовлення на пошту.

Для платежу з Росії та СНД. При виборі цього способу оплати Вам потрібно звернутися в банк і здійснити переказ на ім’я: — Rudenko Igor, Ukraine, Kiev

У перекладі необхідно вказати одне з відділень банку, де буде виплачений переклад: вул. Кудрі 36. вул. Антоновича (Горького) 127 Після переведення повідомте нам номер вашого замовлення (знаходиться в квитанції замовлення), номер переказу (на квитанції Анелік), ПІБ відправника, місто отрправкі і суму оплати, будь-яким зручним для Вас способом.

http://www.unistream.ru/ Для платежу з Росії та СНД. При виборі цього способу оплати Вам потрібно звернутися в банк і здійснити переказ на ім’я — Rudenko Igor, Ukraine, Kiev

Якщо Вам не підходить жоден з перерахованих вище способів оплати, а вам все-таки дуже потрібно доставити квіти, зв’яжіться з нами, і повідомте нам про найбільш прийнятному для Вас способі. Якщо Ви готові оплатити переліт, наші кур’єри з задоволенням приймуть оплату у Вас особисто в будь-якій країні світу :))

Валюта вашої карти.

Для Вашої зручності ціни на сайті представлені в трьох валютах:

Валюта вашої карти значення не має (ви можете сплатити хоч турецькими лірами), відбувається автоматична конвертація валют вашим банком у момент оплати.

Джерело: Доставка квітів київ безготівковий розрахунок

Також ви можете прочитати