Квіти в коробці макаруни і букети безкоштовна доставка київ — cvetochki

12.01.2018

Доставка квітів київ в коробці

  • Головна
  • Квіти в коробках

Квіти в коробці макаруни і букети безкоштовна доставка київ - cvetochki

Чому варто купити саме квіти в коробці і в чому їх основні переваги?

Ви напевно задавалися питанням, скільки часу зберігають свіжість квіти в коробці?

1. Букет квітів в шляпной коробці не є букетом в класичному розумінні цього слова. Це — композиція з квітів, в основі яких —флористична губка (Оазис, піна).

2. Попередньо флористичну губку ми п огРужа в воду — це дозволяє квітам зберігати свіжість п максимально довго.

3. Стебло кожної квітки в такій композиції наші флористи коротко обрізають і поміщають, відповідно, в оазис, нагодований водою. короткий стебло кожної квіточки забезпечує його бутоні швидкий доступ вологи і продовжує свіжість композиції.

4. Ми використовуємо тільки якісну флористичну губку кращих виробників, яка максимально довго зберігає вологу квіткових композицій в коробках.

5. У кожну коробку з квітами ми додаємо спеціальний консервант, який подовжує життя придбаних Вами квіточок. Такий консервант ми також даємо в подарунок кожному клієнту, який замовив доставку квітів в нашій студії.

У чому основна перевага композицій в капелюшних коробках?

1. Це дуже практично. Адже у Вас не буде необхідності шукати вазу для квітів, а в процесі транспортування Ваші квіточки будуть весь час пити воду.

2. Це дуже стильний і незвичайний подарунок. Ідеально підходить для тих, хто звик дивувати і кожен раз намагається бути оригінальним. А також це гармонійне і дизайнерське доповнення Вашого інтер’єру, адже така коробочка стане справжньою окрасою будь-якої кімнати!

Чи можна купити коробку з квітами і солодощами?

Звичайно! Макаруни (макаронс) з квітами в коробці — це кращий варіант, якщо Вам необхідний повноцінний подарунок або якщо Ви дуже хочете догодити близькій або дорогому Вам людині, яка любить ці легендарні французькі солодощі! А як правило їх люблять майже всі дівчата, що перетворює такі квіткові солодкі набори в романтичний особливий знак уваги.

Заходьте в наш каталог, де представлено безліч наших фірмових коробочок c актуальними цінами, купуйте або замовляйте кращий варіант і .. відпочивайте! Інше зроблять наші талановиті флористи і найшвидші кур’єри міста Києва. Покладіться на нас!

Джерело: Квіти в коробці, макаруни і букети безкоштовна доставка Київ — Cvetochki

Також ви можете прочитати