Кімнатні квіти оптом

15.01.2018

опт квітів

Кімнатні квіти оптомSrezka.ru &# 8212; надійний постачальник квітів оптом в Росію і країни СНД. Основні найбільш сильні позиції це квіти оптом з Еквадору і Колумбії де є власні плантації і торгові компанії, представництво в Голландії, а це&# 8230; Детальніше&# 8230;

Для оптових покупців ми пропонуємо прямі поставки квітів з Еквадору, Голландії, Колумбії, Ізраїлю, Данії, Туреччини, серед поставляється асортименту більше 4000 найменувань зрізаних квітів і рослин горщиків:

  • Ви можете придбати оптом троянди, хризантеми, гербери, лілії, орхідеї, зелень, і багато інших.
  • Кімнатні кімнатні рослини квіти оптом.
  • Дерева і квіти для ландшафтного дизайну.
  • Штучні квіти, сухоцвіти
  • Насіння і посадковий матеріал
  • Аксесуари для флористики

Квіти оптом можна придбати як зі складу так і за попереднім замовленням. Здійснюється продаж і дрібно гуртовими партіями на складі квітів в Москві, Санкт Петербурзі і тд.

  • Доставка квітів на точки продажів по Москві протягом 1 години безпосередньо зі складу квітів.
  • Оперативні поставки квітів в регіони на протязі 24 годин.
  • Замовлення і доставка букетів в Москві і по Росії, а також в країни СНД

Доставка квітів і рослин горщиків в регіони здійснюється авіа, ж / д або наземним транспортом. Для економії на транспорті ми передбачаємо можливість консолідації вантажів для регіональних партнерів.

Для ознайомлення з нашою компанією перейдіть на сторінку Про Компанію, для отримання інформації щодо процедури оформлення замовлення на квіти оптом воспользутесь посиланням Клієнтам, для ознайомлення з цінами і умовами замовлення перейдіть на сторінку Замовлення квітів. Ми також раді запропонувати Вам додаткові складські та логістичні послуги про які можна дізнатися докладніше на сторінці Послуги, для того, що б знайти найближчий оптовий склад з продажу квітів Перейдемо по посиланню Оптові продажі квітів. Ви любите квіти і бажаєте знайти роботу в даній галузі? &# 8212; ласкаво просимо в розділ Вакансії, ну а що б правильно доглядати за квітами скористайтеся нашими рекомендаціями, можливо ви помилилися при введенні тексту і набрали wdtns, wdtns jgnjvа &# 8212; квіти оптом, але в будь-якому випадку ви потрапили за потрібною адресою. Якщо Вам знадобиться наша допомога і додаткова інформація, то скористайтеся нашими контактними номерами даними і ми завжди раді допомогти Вам!

Джерело: Кімнатні квіти оптом

Також ви можете прочитати