насадки тюльпан

15.01.2018

насадки тюльпан

насадки тюльпан

У таку погоду особисто мені хочеться тільки одного &# 8212; вийти з дому, і щоб море, і вітер солоний, і бризки! Але нажаль! Поки ми нікуди не збираємося. Зате я можу показати вам в справі моїх новеньких кулінарних помічників &# 8212; насадки тюльпан! Я вже трохи розповідала про них в статті «Як користуватися кондитерськими насадками», але зараз хочу зупинитися докладніше.

насадки тюльпан &# 8212; саме таке загальна назва придбали кондитерські насадки, які мають спеціальну конструкцію, що дозволяє одним рухом відкидають безпосередньо на виріб (або кондитерський гвоздик) готовий квітка, причому необов’язково тюльпан. Нагадаю, зазвичай квіти збираються з окремих пелюсток, із застосуванням різних насадок, і робиться це на гвоздиці. Потім квітка знімається з цього гвоздика ножицями, виделкою або спеціально вигаданим для цих цілей знімачі і переноситься на торт. Або збирається на гвоздиці, на якому закріплений шматочок пергаменту, а потім пергамент разом з квіточкою поміщається в морозилку, квітка підморожується і, знову ж таки, переноситься на торт. нові &# 8212; щодо тепер уже &# 8212; насадки тюльпан дозволяють скоротити час і зусилля, забезпечивши дуже симпатичний результат. А якщо пристосуватися і проявити фантазію, з насадками тюльпан можна творити справжні чудеса! Скажімо, створювати цікаві квіткові композиції, букети, кошики або використовувати їх для виготовлення химерної серцевини, нарощуючи пелюстки іншими насадками. До речі, цікавий факт: інша назва насадок тюльпан, міцно увійшло в лексикон зарубіжних кондитерів, &# 8212; російські насадки 🙂 За державу&# 8230; приємно! 🙂

У цьому пості я покажу кілька таких насадок, але взагалі малюнків значно більше, і всі хороші, вибирай, як писав поет, на смак. Розповім про те, як ними користуватися: незважаючи на те, що суть проста, є свої нюанси. Розповім і про кремах, на яких мені вдалося «потестить» мої новенькі насадки. Іншими словами, як зазвичай, постараюся зробити багато, щоб вам було зручно, зрозуміло і інформативно.

Відразу зазначу: в роботі я використовувала насадки тюльпан виробництва російського майстра Володимира Тюріна. Повністю ручна робота, гарненькі, блискучі, рівні! Велике задоволення не тільки робити ними квіти, а й просто тримати в руках, мати в своїй колекції. Або це тільки я така повернена на всяких кондитерських штуковина? 🙂

І ще дещо з рубрики «Це цікаво». Як зізнається Володимир, на створення цих насадок його надихнула сестра, відомий в професійному середовищі кондитер Олена Ігонова, майстер кремового декору. Погуглити, якщо не знаєте. роботи &# 8212; чудо! І перші такі насадки робилися з пластикових кришок 🙂

Ну, і ще (знову велике передмову, ох! Що ж робити, якщо все таке важливе?). Все сказане тут і далі &# 8212; моє ІМХО і мій досвід, на істину я не претендую, просто ділюся своїми напрацюваннями, але завжди раджу вам пробувати і експериментувати самим.

У своєму маленькому огляді я буду використовувати такі насадки:

№3 «Тюльпан», 5 пелюсток

№14 «Розочка», 7 пелюсток (я говорила, що вони підходять не тільки для створення тюльпанів!)

№15 «Розочка», 10 пелюсток

насадки тюльпан

Дещо важливе про крем

Тут я буду використовувати масляний крем на швейцарській меренге (рецепт з покроковими фото &# 8212; за посиланням). По-іншому в кондитерській середовищі його ще називають просто олійною швейцарської меренгою. На мій погляд, це самий зручний крем для створення квітів (не випадково популярні сьогодні приголомшливі квіти в малайзійської техніці спочатку робили і роблять зараз саме з такого крему). Він дає досить чіткі контури і гладку структуру, стабільний, прекрасно переносить кімнатну температуру, а також перепади температур. один мінус &# 8212; він жирний, т. к. в основі його &# 8212; вершкове масло 82,5%. Не всі люблять такий крем, особливо в нашій країні: сильна, видать, пам’ять про «страшних трояндочках» на радянських тортах. Хоча я використовую для свого масляного крему дуже гарне, натуральне вершкове масло, крем виходить дуже недешевим, але він того вартий. До слова, про наших і не наших людей. Американці, австралійці, малайзійці, корейці та багато-багато інших із задоволенням лопають масляну швейцарську меренге тоннами, оскільки тамтешні кондитери кладуть цей крем і всередину і зовні, нічого не соромлячись. Втім, і у нас є любителі саме цього крему, що напевно засмучує пп-шників і дієтологів, а мене як велику прихильницю кремового квіткового декору не може не радувати.

Крім масляного, цими насадками можна працювати з будь-якими кремами, які добре тримають форму. Підійде, наприклад, крем-чіз, краще &# 8212; на маслі. Підозрюю, що можна спробувати відсадити квіти з збитого шоколадного ганаша, але я так ще не робила, та й колір не поставиш, тобто квіти будуть досить умовними. І дуже хороші результати виходять з білкового крему, зокрема, тієї його варіації, яка зветься в народі «мокрим безе», але тільки в умілих руках! Знадобиться вправність: цей крем трохи тягнеться за насадкою і дає менше чіткі, ніж масляний, контури. Але роботи наших майстринь говорять самі за себе!

Однак з будь-яким кремом потрібно знати, як працювати. Масляний, незважаючи на його зручність, тане в руках, і поступово, в процесі вашої творчості, квіти будуть виходити все менш чіткими. Тобто до початку роботи його краще трохи охолодити, а також періодично поміщати в холодильник. Але ненадовго: занадто холодний крем погано виходить з отворів насадки, пелюстки виходять з рваними краями, сам квітка неможливо від кінчика насадки відчепити&# 8230; Загалом, зловіть оптимальну температуру і консистенцію крему, інакше вийде одна морока, але це стосується не тільки тюльпанів, це мої спостереження про роботу з масляним кремом з різними типами насадок.

Те ж саме стосується і крем-Чизай.

Мокре безе в руках поводиться краще, але трохи тягнеться і не дає таких чітких контурів. Після кожної квітки потрібно протирати насадку, інакше велика ймовірність, що наступний буде кілька зім’ятим. Але, якщо чесно, я б радила завжди протирати насадку після кожного руху, незалежно від того, який у вас крем: квіти будуть виходити більш чіткими і красивими.

А ще: не поспішайте, не варто намагатися робити, як в зарубіжних роликах: тиц-тиц-тиц, дві хвилини, і готово! Якщо досвіду немає або мало, відкидають квітку за квіткою неспішно, обережно, обережно піднімаючи мішок з насадкою вгору в міру видавлювання крему, перпендикулярно поверхні столу. Досить різким рухом «відтинайте» кінчик квітки, коли розмір його вас влаштує. Ви зрозумієте 🙂

. насадка "Розочка", 10 пелюсток

насадки тюльпан

Ось який вона дає малюнок. Діаметр квітки &# 8212; 2,5 см. Висота може бути різною.

Це стосується всіх насадок тюльпан: діаметр готових квіток однаковий і становить 2,5 см, а висоту ми можемо вибрати самостійно. Висота ж самої насадки, якщо комусь цікаво, &# 8212; 4 см.

насадки тюльпан

А ось як це виглядає на середньостатистичному капкейк (денце &# 8212; 5 см, діаметр верху &# 8212; 7 см, висота &# 8212; 3 см). Дуже мило, дуже просто і швидко, в порівнянні з квітами, зібраними з окремих пелюсток.

насадки тюльпан

насадка "Весняна квітка"

насадки тюльпан

Тут мені захотілося пограти з кольором крему. Можна було і витонченіше, але ви ж розумієте, що справа &# 8212; тільки за вашими бажанням, фантазією і часом на проби?

насадки тюльпан

А ось і солодкий букетик 🙂

насадки тюльпан

насадка "тюльпан", 3 пелюстки

насадки тюльпан

Тут я експериментувала з відтінками кольору. Мені дуже сподобалося! Це відразу оживляє квітка! А робиться дуже просто. Надягаємо кондитерський мішок на високу склянку, набираємо на пензлик трохи нічим не розбавленого барвника того ж кольору, що і крем, проводимо кілька смуг уздовж пакета, на всю довжину, потім поміщаємо в нього крем. Перша квітка видавлюємо куди-небудь на тарілку, щоб крем правильно розподілився і дійшов до кінчика насадки в потрібному колірному поєднанні, а потім вже сміливо відкидають квіти на виріб&# 8230;

насадки тюльпан

&# 8230; і отримуємо таку красу! Буквально кілька рухів. Дуже зручно, особливо, коли потрібно зробити багато і швидко.

насадки тюльпан

насадка "тюльпан", 5 пелюсток

насадки тюльпан

Хороший крем зробив свою справу: пелюстки і тичинки чіткі, рівні, гладкі.

насадки тюльпан

Кілька рухів однієї насадкою, ще кілька &# 8212; інший (для листочків) &# 8212; і чарівний горщик з солодкими квітами готовий!

насадки тюльпан

насадка "травневий квітка"

насадки тюльпан

Виходить красивий, ніжний, справді весняна квітка.

насадки тюльпан

І травневий букет!

насадки тюльпан

насадка "Розочка", 7 пелюсток

насадки тюльпан

Абсолютно класична троянда!

насадки тюльпан

Мені подобається цей ніжний букетик 🙂

насадки тюльпан

На останньому фото видно, що крем трохи пористий, недостатньо гладкий. Справа в тому, що знімок цей був зроблений першим, я тільки замішаний крем, не давши йому охолонути. Чи не поспішала б &# 8212; вийшло б краще, тими ж самими насадками. Розумієте, як важливо для відмінного результату зробити хороший крем з правильними робочими характеристиками і чому я так довго писала про це на початку? чари &# 8212; воно в дрібницях.

В цілому, я дуже задоволена результатом, насадки класні! Особливо гостро відчуваєш їх перевага, коли часу дуже мало, а зробити потрібно багато: немає необхідності наповнювати кремом різних кольорів купу кондитерських мішків, крутити, морозити, все ось це&# 8230; А виходить дуже ніжно і красиво. Натуралістичним додаємо за допомогою барвників (фарбуємо зсередини кондитерський мішок, в середину і ближче до стінок кладемо крем різних відтінків або квітів). Ну і експериментуємо, фантазуємо, поєднуємо! Творимо, одним словом! Заради такої гарної, яскравою і смачною картини на блюді 🙂

насадки тюльпан

Веселих пригод на кухні і смачних (і красивих!) Результатів!

UPD: Мені тут підказали, що відмінні квіти виходять з крему на основі білої квасолі &# 8212; білої солодкої бобової пасти. По-іншому вона називається Shiro-an. І так, це блюдо з корейської кухні, тому, крім масляного, квіти в малайзійської техніці роблять ще й з цього крему. Ну що сказати! Я вже біжу за білою квасолею! 🙂

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(110 голосів, в середньому: 4.8 out of 5)

Хочете сказати спасибі? Краща подяка — репост! Поділіться з друзями!

насадки тюльпан

Автор: Tori Pteat

Готуйте з задоволенням! Сподіваюся вам сподобається! Залишити відгук або задати питання можна в коментарях нижче. Дякую за увагу до мого блогу!)

Написати коментар / Задати питання Скасувати відповідь

Щоб залишити коментар, ви повинні авторизуватися.

19 коментарів до посту "насадки тюльпан"

Вітаю! А крем пломбір підійде для даних насадок?

насадки тюльпан

Чи не пробувала, боюся, він ніжний для таких справ.

А я перший раз ці насадки з пломбіром і пробивала.Мне з ним більше сподобалося працювати ніж з мокрим безе.

насадки тюльпан

Людмила, здрастуйте, підкажіть будь ласка, де можна придбати такі насадки? Наперед дякую

Привіт, підкажіть будь ласка, я так і не зрозуміла де можна купити ці насадки?

насадки тюльпан

Це насадки Володимира Тюріна, погуглити) Або можу вам його робочий номер в личку дати.

Величезне спасибі за ваш сайт, почерпнула для себе масу корисної та цікавої інформації!

Віка, ще раз велике врятує за такий детальний звіт (в цей раз &# 8212; про насадки). Це, дійсно, дуже цікава і досить складна тема. У вихідні робила свої перші квіти. Мій досвід такий: крем олійно-білковий не такий простий: він дійсно стає м’яким в жарку погоду і його треба підморожувати. Після зайвої підморозки, крім того, що з ним неможливо працювати через твердості, з Рено починає відділятися барвник і залишається на квітах досить помітними жирними цятками, що мені, наприклад, помітно. Я переглянула сотні відео і, все-таки, переконана, що корейці використовують інший крем. Я його розшукаю і з Вами поділюся.

Про насадках. Ох, як не люблю я інтернет-магазини. Ну, як там можна розібрати точний розмір? Ось привезли мені відкриту зірку і 104 для пелюсток троянд. Зірка величезна, 104 &# 8212; для міні-роз. З ним не виходить такий довгий пелюстка, як треба. Решта насадки, що були в ходу до початку моєї роботи з квітами, поки взагалі не застосовні. Вообщем, мої перші квіти були далеко не самою довершеністю! Також непросто визначити відтінок барвника. Leaf green безумовно повинен відповідати натуральному кольору листочка, але не тут-то було: якийсь яскраво-синтетичний колір. Вообщем: І досвід, син помилок важких, І геній, парадоксів друг.

насадки тюльпан

Ви знаєте, я теж дивилася сотні корейських відео і в деяких навіть давали рецептуру. Це саме швейцарська масляна меренга. Можливо, і інші вони використовують в тому числі, але і швейцарська однозначно у них в ходу. Я ж теж не зі стелі все це беру. І так, якщо переморозіть, результат буде так собі, але хто говорить, що в Кореї та Малайзії його підморожують? Ви в роликах це бачите? Розміри насадок да, дуже різні. Краще наживо купувати, в офлайні, але не у всіх і не завжди є така можливість. Розміри, які я вказала в попередній статті про насадки, &# 8212; це ті, які є у мене і які я пробувала в справі: не люблю писати про те, чого не знаю. Кондитерська справа &# 8212; суцільна практика, тут тільки досвід. Я для себе визначаю завдання як вказати напрямок, підказати, допомогти. І я по собі суджу. У всякому разі, мені б дуже знадобилися навіть приблизні описи, що для чого. Барвники треба змішувати, чисті кольори неприродні.

насадки тюльпан

І так, ви праві, що не такий простий крем, але я ж тут і пишу, що з будь-яким треба вчитися працювати! Я пробувала кілька, і навіть масляних кілька і впевнено кажу, що цей виявився найзручніше. Але взагалі не буває так, що з першого разу все ідеально. Я вже не перший раз роблю квіти і до сих пір вони далекі від ідеалу. Хоча прогрес очевидний. Так що тренуйтеся і все вийде, було б бажання.

Ви знаєте іноді корейські кондитери пишуть, що використовують їх крем &# 8212; bean paste &# 8212; для створення таких кольорів.

Це крем з білої квасолі))

насадки тюльпан

Вітаю! Напевно, і такий використовують, але і масляний теж, точно. Я знаю таких кондитерів. Хоча з білої квасолі &# 8212; це щось дуже цікаве.

Дякуємо! Будемо працювати

Віка, у Вас вийшли абсолютно дивовижні Троянди на панкейк, салатово-білі&# 8230;

насадки тюльпан

Спасибі, Оля) Вчуся!

насадки тюльпан

Подивилася про квасолю. Дуже цікаво, при нагоді треба спробувати) Дякую!

Підкажи, будь ласка, які Ви використовуєте насадки для створення листів?

насадки тюльпан

У статті «Як користуватися кондитерськими насадками» подивіться.

Джерело: насадки тюльпан

Також ви можете прочитати