Тюльпани з тканини своїми руками форма інструкція дизайн інтер’єру інтер’єр …

15.01.2018

Тюльпани з тканини своїми руками: Викрійка + інструкція

2. фліс білого і червоного кольору

3. щільна товста дріт

Тюльпани з тканини своїми руками форма інструкція дизайн інтер'єру інтер'єр ...

Для того, щоб зшити квіти, потрібна форма.

Тюльпани з тканини своїми руками форма інструкція дизайн інтер'єру інтер'єр ...

Форма дана без припусків, тому не забудь додати їх при перенесенні викрійки на тканину. Довгою чорною стрілкою на викрійці позначений напрям часткової нитки.

Тюльпани з тканини своїми руками форма інструкція дизайн інтер'єру інтер'єр ...

1. З зеленого флісу потрібно викроїти деталь №3 — це буде майбутній стебло нашого тюльпана. Склади його навпіл в довжину і прошу, залишаючи незашітим один короткий край. Акуратно виверни і встав під всередину дріт. Вивертати довгі тонкі деталі зручно за допомогою в’язального гачка. Стебло готовий.

2. З червоного \ білого флісу необхідно викроїти деталь №2 — це бутон (2 деталі). Склади деталі один з одним лицьовими сторонами всередину, сколи шпильками і сшей, залишаючи незашітим низ бутона. Виверни, розправ шви і набий холофайбером.

3. З зеленого флісу потрібно викроїти деталь №1 — це лист (2 деталі). Також склади деталі один з одним лицьовими сторонами всередину, сколи та сшей, потім виверни. Подвірне всередину нижній край листа і прошу лист по контуру як показано на викрійці.

4. Тепер приступаємо до складання квітки. Приший бутон до стеблинки. Оберни листочок навколо стеблинки і приший його, як показано на малюнку. Тюльпан готовий!

1. вибираючи тканину для тюльпанів, можна не зупинятися на флісі, а спробувати попрацювати і з бавовною, і з шовком. Різноманіття забарвлень бавовняної тканини дасть можливість зшити багато різних квітів неповторних кольорів, а тюльпани з шовку або атласу будуть дуже благородно виглядати не тільки у тебе в будинку, але і в якості подарунка;

2. для зміцнення стеблинок крім дроту можна використовувати і тонкі палички, наприклад, шпажки для шашликів. Але май на увазі, що палички можуть зламатися, а дріт можна зігнути як завгодно, надавши квітам саму вигадливу форму;

3. також можна варіювати розміри викрійки в залежності від необхідного розміру майбутніх квітів;

4. деталі викрійки найкраще зшивати на швейній машинці, так буде швидше і акуратніше, але навіть якщо машинки у тебе немає, не біда, ці квіточки можна зшити і вручну;

5. зшиті тюльпани краще виглядають, коли їх багато, тільки уяви, як дуже гарно виглядатиме цілий кошик цих чудових весняних квітів!

Джерело: Тюльпани з тканини своїми руками: Викрійка інструкція — Дизайн інтер’єру — інтер’єр будинку, фен-шуй, будинки знаменитостей, ремонт — IVONA — bigmir) net — IVONA bigmir) net

Також ви можете прочитати