Замовлення і доставка квітів по Києву магазин квиточка

16.01.2018

Як прикрасити весільне торжество квітами: поради флориста

Замовлення і доставка квітів по Києву магазин квиточка

Особливий день в житті молодих — це день їх розпису, день весілля. І підготовка до нього починається завчасно з тим, щоб все було гармонійно і ідеально! Тому при організації велика увага приділяється вибору живих квітів для молодого і нареченої, для гостей і родичів, а також для прикраси зони церемоній, банкетного столу і території для фотосесії. Сьогодні майстри квіткових справ таких маститих порталів, як http://kvitochka.kiev.ua/ і йому подібних, пропонують унікальні рішення для барвистого і гармонійного оформлення функціональних зон торжества. І без композицій, гірлянд, об’ємних фігур і букетів тут не обійтися!

Як прикрасити кожну зону на торжестві, або звертаючи увагу на дрібниці і деталі

добротний інтернет-магазин квітів Києва пропонує своїм клієнтам не тільки оригінальні весільні букети для молодої, бутоньєрки для нареченого, а й композиції, і гірлянди, і об’ємні фігури для територій, на яких проходить фотосесія, організований святковий стіл, а також створена зона для урочистої церемонії. І для кожної з них флористи пропонують щось оригінальне і особливе (наприклад, нове віяння у флористиці — оригінальні букети в коробках)!

Наприклад, для території фотосесії можна зробити замовлення квітів в Києві у відповідності з наступною стилістикою:

  • тропіків. Це означає, що торжество проходить в африканському, подібному або етно стилі. Все повинно бути яскраво, стильно і оригінально. При цьому в якості прикраси можуть бути використані не тільки субтропічні рослини, сукуленти і деякі види кактусів, а й довгі ліани, і міні-фрукти. А чому б і ні?!;
  • зеленого стилю. Різноманітний зелений оптимальний для всіх інших відтінків і тонів, він служить головним елементів стилю еко, складові якого — природна розмитість відтінків і форм, легка недбалість і якась нотка самобутності;
  • розмита акварель. Це варіант, в якому один-єдиний колір переходить в абсолютно інший ніжно, легко і просто. Він радує нетиповістю, романтичністю, створює атмосферу казки, чарівності і млості;
  • лофт, в якому поєднуються складні текстури і фактури, цегляний відтінок, а також мишачий, сталевий і теракотовий. Він — це перевагу новатора, який весь час йде вперед і обожнює динаміку;
  • Лісова казка. Вона — це з’єднання в єдине ціле натуральних і природних відтінків, свічок і деків, створеного своїми руками, стрічок і мережив.

Прикрасити банкетний стіл живими квітами складно, адже на ньому повно святкових страв, посуду і приладів. Що роблять в цьому випадку флористи? Розміщують композиції і букети. над столом. Вони немов парять, зачаровують і зачаровують кожного присутнього. Розкішно, багато і гламурно!

У певному стилі можна і потрібно оформити територію розпису. Зазвичай вона простора і привільно, тому тут є, де розмістити високі вази з квітами на довгих ніжках, розвісити квіткові гірлянди, прикрасити поверхні квітковими фігурами і іншим реквізитом. При цьому кожна квітка підбирається відповідно до загальною стилістикою урочистості, колірним оформленням, декоративними деталями та іншими тонкощами.

Але вибір і замовлення живих квітів на торжество — це тільки половина справи. Друга половина — це оперативна і результативна доставка квітів по Києву за допомогою кур’єрів. Вони акуратно завантажать живі квіти в авто, доставлять завчасно з тим, щоб розпорядник і його помічники встигли прикрасити території.

Джерело: Замовлення і доставка квітів по Києву — магазин — Квіточка

Також ви можете прочитати