Тюльпани лихоманка (2017)

17.01.2018

тюльпани лихоманка

Тюльпани лихоманка (2017)

Опис фільму тюльпани лихоманка (2017)

фільм тюльпани лихоманка розгорнеться в Амстердамі сімнадцятого століття. Мальовниче місто познайомить глядачів зі своїми неординарними жителями, любовними інтригами і таємницями своїх яскравих центральних персонажів. Головний герой — художник, що закохався в заміжню жінку, вирішується написати її портрет і відкриває разом з нею ризикове підприємство по квітковому бізнесу в надії на краще майбутнє. Але подібний романтичний союз не може залишатися поза людських очей. Поширюються чутки, підозри, і ось вже їх тандему загрожують самі різні обставини і недоброзичливці.

Дата прем’єри в Росії після переїзду з квітня нинішнього року значиться 17 серпня. Режисер Джастін Чадвік запросив для музичного оформлення своєї картини знаменитого композитора Дені Елфмана, чиї нові твори напевно створять ще більше атмосфери в цьому фільмі. А акторський склад може похвалитися такими зірками, як Джуді Денч, Крістоф Вальц, такими молодими артистами, як Дейн ДеХаан, Кара Делевінь, Холлідей Грейнджер, ну, а в головній ролі знялася майбутня "Лара Крофт" і володарка Оскара — Алісія Вікандер, у якої за плечима вже досвід роботи з багатьма культовими режисерами, як, наприклад, Гай Річі, Том Хупер, Джо Райт і Пол Грінграсс.

якщо трейлер тюльпани лихоманка не працює, будь ласка, повідомте нам, надіславши посилання на цю сторінку на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. . Заздалегідь дякую!

глядацькі відгуки

Фільм — пустушка, але в гарному антуражі. Не варто перегляду ні в кіно, ні будинку.

2 бали тільки за антураж.

Фільм гарний візуально, оголені тіла красиві, костюми, але подивитися на 1 раз чисто.

Симпатичний, барвистий, пізнавальний фільм з хорошими акторами і якісної фактурою. Добре.

Вчора ходили на цей фільм, не побажали. Гарний, яскравий завжди тримає в напругу, гра акторів сподобалося, особливо головні герої.

Цікавий фільм. Неможливо відірватися. Так захоплює, і кінцівка несподівана.

Раджу до перегляду, історичний фільм, зйомка на висоті. Мало таких фільмів, в основному популярна нісенітниця, що мозок руйнує.

Залишити відгук

Відгуки критиків (анонси рецензій)

Фільм насичений подіями і здивує фіналом, покаже історію любові і зародження фондового ринку, надихне і змусить задуматися.

Історична мелодрама, з якої не варто черпати конкретних фактів, але яка, тим не менш, дає вичерпне уявлення про епоху пізнього Відродження в цілому.

Витончена сценарна адаптація книги Дебори Моггак «Тюльпан лихоманка» складена Томом Стоппардом як складний букет, в якому кожна квітка відтіняє сусідній, а всі разом вони представляють логічну гармонію.

Комедійна драма про безмежну дурості "тюльпани лихоманка" в глибини психологізму НЕ забуривается і драматургію особливо скрупульозно не вибудовує.

Фільм не назвати шедевром ні в історичному контексті, ні в розкритті ідей любові, пристрасті та відданості. Всі ці теми піднімалися вже не раз, і нічого надто вже нового тут не побачити.

Красива, динамічна, гостросюжетна костюмована драма з шикарним акторським складом, якій трохи не вистачило, щоб стати прекрасною. Любителям жанру присвячується.

Фільм позначає точні межі, які ні за яких умов не можуть служити мистецтву, але здатні посприяти міцної, непримітної роботі вмілого співучасника.

Чи не занадто захоплююча і надмірно повчальна історична мелодрама про Амстердамі XVII століття.

Вона сентиментальна і навіть в деякій мірі повчальна, незважаючи на що здатна жартувати над собою, розряджаючи серйозність комічними виступами Галіфіанакіс і Холландера.

Історична драма з несучасним моралізаторським завершенням намагається довести глядача до гарячкового стану XVII століття, проте залишається тим же, чим ми бачимо тюльпани з дистанції сьогоднішнього дня — чарівним і вишуканим, але швидко в’яне квіткою.

Самою голландської лихоманці приділено надто мало часу, щоб дивитися фільм з інтересу до історії, а з безглуздого сюжету про кохання і покаяння, вже звичайно, ніякої «Мадам Боварі» не вийшло.

Від фільму можна отримати абсолютно щире задоволення. Просто потрібно себе переключити з Толстого і Достоєвського на Рубенса і Рембрандта.

Інтер’єри та ракурси кадрів часто безпосередньо, а іноді побічно цитують знамениті картини. Актори типажно підібрані і одягнені, як їх герої. Але це не рятує візуальний ряд фільму від банальності.

Типова історична мелодрама, хоч і за сценарієм Тома Стоппарда.

Ще одна голлівудська дрібничка, загорнута в красиву упаковку з іменитими акторами, яка може стати в нагоді для короткого ознайомлення з Голландією XVII століття.

Ансамбль розігрує стандартну п’єсу про з’єднання двох сердець, в якій за дивним збігом обставин забули прописати хоча б одного справжнього лиходія.

«Тюльпан лихоманка» грає з долями, але гра її подібна забавам дитини-фантазера, занадто сильно прив’язаного до своїх іграшок, щоб пошкодити їх, а не божевілля, накриває з головою в безвихідній ситуації.

Головне — не чекайте страсті-мордасті про страшну помсту обманутого чоловіка! Сценарій хоча і не рясніє сюжетними твіст, зате кожен поворот веде дію зовсім не туди, куди очікує глядач.

Чи не викликають довіри сюжетні повороти нагромаджуються один на одного і припечатує раптовим хепі-ендом.

Фільм цінний з точки зору швидкого знайомства з культурою Голландії — передовий країни XVII століття, чий побут, вбрання і досягнення можуть бути цікаві сучасному глядачеві, але історія, яку загорнули в таку красиву оболонку, посередня.

Той випадок, коли за дією на тлі стежити цікавіше, ніж за основним сюжетом.

Красиві декорації Амстердама XVII століття — це здорово, але замало для того, щоб змусити глядача вийти з сеансу без червоних смуг на обличчі, що свідчать про міцний сон на спинці сусіднього крісла.

Джерело: Тюльпани лихоманка (2017)

Також ви можете прочитати