тюльпани Фостера

29.01.2018

тюльпани Фостера

Роки гарантії на товари

(095) 480 29 65 (096) 480 29 65

 • тюльпани ФостераАКЦІЇ

І ЗНИЖКИ АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ

 • тюльпани ФостераНОВИНКИ
 • СЕЗОНУ НОВИНКИ СЕЗОНУ

 • тюльпани ФостераХІТИ
 • ПРОДАЖ ХІТИ ПРОДАЖУ

 • тюльпани Фостеракімнатні
 • рослини Кімнатні рослини

  з Голландії Цибулини з Голландії

  чагарників Саджанці чагарників

  плодових Саджанці плодових

  квітів Насіння квітів

  овочів Насіння овочів

  інвентар Садовий інвентар

  • Магазин посадкового матеріалу «Флоріум»
  • Цибулини з Голландії
  • тюльпани
  • https://florium.ua/ru/fosteriana-tulips/ Тюльпани Фостера

  Тюльпан Purissima Design

  Тюльпан Yellow Empress

  Тюльпан Purissima Design 50

  Тюльпан Golden Emperor

  Тюльпан Madame Lefeber (Red Emperor)

  Тюльпан Rosy Dream

  Відгуки, Тюльпани Фостера

  Купила тюльпан Pirand, розцвів найперший разом з ботанічними тюльпанами. Яскравий, соковитий, тримається квітка вже два тижні. Рекомендую.

  Напишіть власний відгук про Тюльпани Фостера

  Тюльпани Фостера: посадка і догляд. Доставка цибулин тюльпанів Фостера поштою

  По-справжньому королівським квіткою в весняному квітнику є тюльпани Фостера. Це досить великі квіти. Вони досягають 30-50 сантиметрів у висоту, а діаметр квітки досягає 15 сантиметрів. Дійсно королівський розмір! На відміну від інших сортів, тюльпани Фостера в Україні цвітуть досить пізно, в кінці квітня-травня. Однак ви отримаєте справжнє задоволення від його цвітіння. Пелюстки у квітки бокаловидной форми. Найчастіше тюльпани даного сорту зустрічаються в червоному і рожевому кольорах, рідко бувають в жовтому кольорі. Листя у квітки, як правило, в пурпурову цяточку. Такі квіти прекрасно прикрасять будь-який ландшафт. До речі, тюльпани Фореста складають всього 3% всього світового різноманіття тюльпанів. Тому вони так цінні для садівників з різних країн.

  де вирощувати

  Купити цибулини тюльпанів Фостера можна в нашому інтернет-магазині. У нас в магазині ви знайдете тільки найбільші цибулини. Адже чим більше цибулина, тим крупніше буде квітка, а чим більше квітка — тим довше він не буде обсипатися. Тому завжди звертайте увагу на розмір цибулин. Ми сподіваємося, цей невеликий секрет допоможе вам у виборі кольорів. У нас на сайті ви можете купити тюльпани Фостера, а також тюльпани Грейга практично в будь-якому кольорі. Якщо ви живете не в Києві, а в іншому місті України, то ми можемо доставити вам квіти поштою.

  Якщо у вас немає дачного будинку, а самі ви живете в квартирі, то не впадайте у відчай, ви все одно можете вирощувати тюльпани вдома. Тим більше, в останні час все більше набирають популярність оранжереї на балконі. Це не тільки модно, але і дуже красиво! Уявіть: ви виходите на балкон, де розпускають свої пелюстки сотні тюльпанів — це не рай?

  Де купити тюльпани Фостера

  Якщо ви не дружите з інтернет-магазинами, то ви можете купити цибулини тюльпанів в спеціальних магазинах. Тим більше, тюльпани Фостера досить популярні в нашій країні, тому пошук не займе у вас багато часу. Але пам’ятайте, вибирайте тільки великі цибулини. Якщо такі не знайдуть, то ви завжди можете звернутися до нас, і ми доставимо вам тільки кращі наші квіти. Також у нас на сайті можна прочитати відгуки від інших покупців, подивитися фотографії наших квітів і отримати відповіді, на всі ваші запитання від наших консультантів. Сподіваємося, наша інформація допомогла вам у величезному виборі рослини. Тюльпани — це дуже ніжні й тендітні квіти, які прикрасять собою будь-яку територію.

  Джерело: тюльпани Фостера

  Також ви можете прочитати